• DOLAR
  3,5356
  % 0,09
 • EURO
  4,1981
  % 0,32
 • ALTIN
  144,1863
  % 0,14
 • BIST
  106.147
  % -1,29
 • TARİH: 03.08.2017
Yatak Odası Perde Ve Tül Perde Modelleri

Yatak Odası Perde Ve Tül Perde Modelleri

Her odaların nasıl ki camlarındaki perdeleri önemli ise elbette ki yatak odalarınızın perdeleri de oda içinde bulunan mobilyalar kadar önemlidir. Perdesiz bir ev düşünülemez. Hem dekorasyon olarak hem de evin içini herkese göstermek elbette ki istemeyiz. Bu yüzden bir kaç tül perde modellerinide sizler için seçtim. Elbette ki bunlar sadece birer örnek günümüz mağazalarında dahi […]

Her odaların nasıl ki camlarındaki perdeleri önemli ise elbette ki yatak odalarınızın perdeleri de oda içinde bulunan mobilyalar kadar önemlidir. Perdesiz bir ev düşünülemez. Hem dekorasyon olarak hem de evin içini herkese göstermek elbette ki istemeyiz. Bu yüzden bir kaç tül perde modellerinide sizler için seçtim. Elbette ki bunlar sadece birer örnek günümüz mağazalarında dahi oldukça farklı ve modern perdeler bulabilirsiniz. Odalarınızın dekorasyon renklerine göre uygun bir perde modeli ile tasarımını tamamlayabilirsiniz. Şayet koyu renklere hakim iseniz koyu kahve yada siyah tonlarında bir perde ile de dekorasyon yapabilirsiniz. Veya daha canlı renkler konusuna yöneliyorsanız eğer rengarek tül ve perde modellerinide kullanabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Örnek resimlerimizde de göreceğiniz gibi yatak odası dekorasyonlarında kullanılan tül ve perde modellerinden bir kaçını demek olursak eğer, açık kahve renkli klasik yatak odası dekorasyonları için olan perde modeli odalarınızda hoş bir görünüm kazandırabilir.  Açık renklilere yöneliyorsanız eğer yine beyaz yada krem renkli dekoratif ve hoş duran bir başka perde tasarımı ile de tamamlayabilirsiniz. Başta da dediğimiz gibi koyu renklere hakim bir odanız var ise açık ve koyu kahve tonları ile yatak odalarınızda tül perdeler ile de şıklık katabilirsiniz. Yatak odalarınızın duvar dekorasyonu şayet beyaz üzerine hakimse kırmızı beyaz bir yatak odası dekorasyonu ilede tül ve perdelerinizle tasarlayarak daha modern bir görünümde sağlayabilirsiniz. Modern yatak odaları,yatak odası dekorasyonu,yatak odası perdeler,tül ve perde modelleri,yatak odası için perde renkleri perde örnekleri.. Çocuk odası içinde bir örnek olarak minik kız çocukları için pembe desenli sevimli bir perde modeli ile de çocuklarınızın odalarınızı neşeli bir atmosfere sokabilirsiniz. Bir başka yetişkin yatak odasına dönecek olursak eğer yine tavan tasarımında oldukça farklı bir dekorasyon kullanarak tavan orta kısmı renkli ince tüller ile yuvarlak bir dekor ile tamamlayarak perdelerini ise hoş bir pembe renk ile canlı ve modern bir hava katmış. Yatak odası dekorasyonlarındaki tül ve perde modellerinin örnekleri için galerimize uğrayarak modern ve yeni tül perde fikirlerinden birine sahip olabilir yada daha değişik bir tasarımla sizlerde kendi odalarınızı canlı ve modern tutabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
perde

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?