• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Yatak Odası Dizaynları

Yatak Odası Dizaynları

Yatak Odası Dizaynları Sevgili Hanımlar ; Yatak odalarının farklı dizaynları da görmek istersiniz diye sizler için farklı dizayn edilmiş modellere yer vererek sizler için fikir vermek istedik.. Normal yaşam içindeki yatak odalarından sıkıldım artık şöyle farklı nelere yer verebilirim diyorsanız galeriye bir göz atmalısınız derim.. İlk modelimiz aslında ne kadar da sade ama duvar ve […]

Yatak Odası Dizaynları

Sevgili Hanımlar ;

Yatak odalarının farklı dizaynları da görmek istersiniz diye sizler için farklı dizayn edilmiş modellere yer vererek sizler için fikir vermek istedik.. Normal yaşam içindeki yatak odalarından sıkıldım artık şöyle farklı nelere yer verebilirim diyorsanız galeriye bir göz atmalısınız derim..

İlk modelimiz aslında ne kadar da sade ama duvar ve zeminde kullanılan doğal ahşap formu ile farklılık yaratmış sade ve şık bir tasarım olarak çok güzel.. Bildiğiniz doğal odunlarla yapılmış bir yatak bir marangozun ya da evde becerikli bir eşin elinden çıkabilir, doğallık taraftarı iseniz.. Yine ahşap doğal şekli ile bir komidin sizi mutlu edebilir. Ferforje bir yatağa cibinlik yapabilir ya da yaptırabilirsiniz hem sinekler rahatsız etmez hem aydınlığa çabuk ulaşmaz hemde farklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz.. Yine farklı bize özgü gibi görünmeyen cibinlikli başka bir yatak odası cibinlikli ve farklı yatak tasarımı ile.. Aynı yatağın koyu ahşap tasarımı da pembelerle kombinlenmiş hoş görünüyor denenebilir bir model.. Yine ferforje ama tasarımı ile dikkat çeken bir yatak odası, kadife yatak ve yatak başlıklara ile şık, uzun dinlenme koltuğu ile dikkat çekici şık özgün farklı romantik yatak odalarını galerimizde görebileceksiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?