• DOLAR
  3,5426
  % 0,29
 • EURO
  4,1985
  % 0,33
 • ALTIN
  143,9277
  % -0,23
 • BIST
  106.147
  % -1,29
 • TARİH: 03.08.2017
Yatak Odası Aynaları

Yatak Odası Aynaları

Hemen hemen her evin odasında olduğu gibide,yatak odalarınızın vazgeçilmez unsurudur aynalar.Sizler günde kaç kez bakıyorsunuz aynaya? Banyoda,salonda,antrede ve yatak odalarınızda sıklıkla yer alırlar. Yatak odalarınıza ayna alacağınız zaman akıla gelen ilk durum tuvalet masası üzerinde duranlardır. Ve bildiği gibide daha çok bu tercih edilir. Yada dolaplarınızın üstünde duranlar. Yatak odasında bulunan farklı çeşitli aynalar var. […]

Hemen hemen her evin odasında olduğu gibide,yatak odalarınızın vazgeçilmez unsurudur aynalar.Sizler günde kaç kez bakıyorsunuz aynaya? Banyoda,salonda,antrede ve yatak odalarınızda sıklıkla yer alırlar. Yatak odalarınıza ayna alacağınız zaman akıla gelen ilk durum tuvalet masası üzerinde duranlardır. Ve bildiği gibide daha çok bu tercih edilir. Yada dolaplarınızın üstünde duranlar. Yatak odasında bulunan farklı çeşitli aynalar var. Hem şık hemde daha geniş göstermesi açısından. Modern yatak odalarında genelde yataklarınızın başında yada karşınızda tablo asarlar bilinen önce sıra gelen şartlardan biridir aslında. Bunun yerine farklı şekillerde olan aynaları astığınız zaman duvarınıza odayı geniş ve aydınlık gösterecekleri de bilindiği gibi bir gerçek. Bir birinden farklı dekoratif farklı süs aynalarından tutunda boy aynalarına,duvar aynalarına,tuvalet masası aynalarına kadar yüzlerce farklı aynalar görebilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstlerine tıklayın.

Klasikleşmişten daha çok daha modern ve daha çık görünmesini istediğiniz şekilli oval aynalar yada kare kavis figürleri ile dizayn edilmiş çeşitli türden aynalar bulabilirsiniz. Boy aynaları değilde aynalı dolaplar tercih edecekseniz ki bildiğiniz gibi pek çok yatak odalarında görülebilmektedir. Duvara yaslanan boy aynaları gibi aynalı dopalarda hem odayı geniş ve ferah hemde daha kullanışlıdır. İster sadece duvar aynası,ister boy aynaları dilerseniz aynalı dolaplar veyatuvalet masalı aynalar sizler nasıl isterseniz ve neye karar veriyorsanız o olacaktır. Bizler ise sizlere sadece örneklerle sunduğumuz farklı ve klasik olarak bir karma yaparak sunduğumuz görselledir. Bir birinden farklı çeşitli aynaları her yerde rahatlıkla bulabilir dilerseniz çok daha enteresan çeşitlerle karşılaşmanızda olası.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?