• DOLAR
  3,5237
  % 0,08
 • EURO
  4,0248
  % -0,04
 • ALTIN
  140,7793
  % 0,08
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Yatak Odaları İçin Cibinlik Modelleri

Yatak Odaları İçin Cibinlik Modelleri

Cibinlikler çok ama çok eski yıllara zamanlara ait bir eşya olsada hala günümüzde bulunuyor. Aslında bir zamanlar ağırlık olarak bebeklerin yatak üstlerine koyulan sineklerden ve böceklerden arınmak için kullandığımız bu ürünler artık çok farklı tasarımları halinizde günümüz yetişkinleri de yatak odalarına bir dekor malzemesi olarak ekliyor. Çok eski dönemlerde saraylara kadar dayanan cibinlikler artık günümüzde […]

Cibinlikler çok ama çok eski yıllara zamanlara ait bir eşya olsada hala günümüzde bulunuyor. Aslında bir zamanlar ağırlık olarak bebeklerin yatak üstlerine koyulan sineklerden ve böceklerden arınmak için kullandığımız bu ürünler artık çok farklı tasarımları halinizde günümüz yetişkinleri de yatak odalarına bir dekor malzemesi olarak ekliyor. Çok eski dönemlerde saraylara kadar dayanan cibinlikler artık günümüzde farklı tasarımlar halinde sunulsada kimiz bunlarda asla vazgeçemiyoruz çünkü hem odaya hemde yataklara hoş bir gürntü veriyor. Hem yatakların renklerine uygun hemde daha yenilikçi olarak tasarlanmış bu cibinlikler nasıl ve ne şekilde olduğuna dair bir fikir edinmek istiyorsanız galerimize bakarak sizlerde kendi yatak odalarınızın ister yan kısımlarına isterseniz tepeden sarkııtmalı olarak kullanarak hoş bir dekor sağlayabilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Artık günümüzde hemen hemen her yatak modellerine uygun olarak tasarlanan istediğiniz renk ve şekillerle bir çok ürün bulabilirsiniz. Dilerseniz yatağınıza uygun renklerde dilerseniz bir ton koyu yada açık renkler ile yatak odalarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Arzunuza göre yataklarınızın kenarlarına süs olarak birer tül perde ile kapatabilir istersenizde tavandan sarkıtılarakta gece sizler uyurken sizi rahatsız eden davetsiz misafirlerinizden korunabilirsiniz. Yeni ve modern olan bu cibinlikler kendi keyfiniz doğrultusunda dekoratif olarak tepeden bir golgelik gibi yaparak sadece daha hoş durmasını sağlarsınız. Cibinlik modelleri,cibinlik renkleri,modern cibinlikler,yataklar için cibinlik,beyaz cibinlik,siyah cibinlik,farklı renklerde cibinlik modelleri,cibinlik tasarımları..Beyaz renkleri istemiyorsanız eğer örneklerden de yola çıkarak keyfinize göre ve uyuma göre siyah,kırmızı,pembe,mor, krem renkli cibinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Huzurlu bir uyku istiyorsanız eğer ki yaz aylarında çok sık rastladığımız davetsiz misafirlerde sizi böylelikle rahatsız edemez. Cibinlik modellerinde incecik bir tül yada biraz daha kalın modelleri ile ister sade isterseniz desenli olarak tercih etmeniz sizlerin zevklerine bağlı birşey. Farklı modellerde cibinlikleri kendi yatak odalarınızada yerleştirmek istiyorsanız eğer seçilen örneklerden yola çıkarak farklı desen ve sadelikteki ürünleri beğenerek sizlerde yatak odalarınızı farklılaştırabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
cibinlik

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?