• DOLAR
  3,6214
  % 0,01
 • EURO
  4,1301
  % -0,23
 • ALTIN
  141,2840
  % -0,97
 • BIST
  100.084
  % -0,54
 • TARİH: 08.07.2017
Tavan Modelleri

Tavan Modelleri

Tavan dekorasyonu için sizler için değişik modeller seçtik. Gerisi tamamen size kalıyor. Tavanlarda gerek ışıklandırma,ahşap veya boya teknikleriyle değişik modeller yaratabilirsiniz.Tavanlarınızı değişik ve muhafazakar yapmak isterseniz daha farklı kaynaklarda elde edebilirsiniz. Modern işemeli tavandan tutunda abartlı ve klasik sade olarak da yüz binlerce farklı örnekler bulabilirsiniz.Alçı tavanlar güzel bir görüntüye sahip fakat bir o kadar […]

Tavan dekorasyonu için sizler için değişik modeller seçtik. Gerisi tamamen size kalıyor. Tavanlarda gerek ışıklandırma,ahşap veya boya teknikleriyle değişik modeller yaratabilirsiniz.Tavanlarınızı değişik ve muhafazakar yapmak isterseniz daha farklı kaynaklarda elde edebilirsiniz. Modern işemeli tavandan tutunda abartlı ve klasik sade olarak da yüz binlerce farklı örnekler bulabilirsiniz.Alçı tavanlar güzel bir görüntüye sahip fakat bir o kadar da masraflı işlemlerdir. Eğer alçı tavan yapmak istiyorsanız mutlaka ustalarına danışmanız gerekmektedir. Alçı tavanlar,asma tavan, tavan dizayn,tavan dekorasyonları,modern tavanlar..Pratik olması haricinde diğer tavan çeşitleride vardır. Bu alçı ve kartonpiyerler le tavanınıza değişik görünümler kazandırabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Işıklandırma ve ahşapla tavanınızı daha romantik bir şekle de sokabilirsiniz. Basık tavanlara derinlik kazandırarak bunlar dahada yüksek gözükebilir. Ve aynı zamanda çok yüksek tavanları ise bombeli şekiller ile beya ahşap şekli verilmiş tahtalar ile daha modern bir hava vererek mesafeyi daha az durumda kısaltabilirsiniz. Biz en çok renklendirmeyi seviyoruz. Renk ve ışık oyunları ve aynalar tavanı dahada güzel gösterebilir. Yine zevkinize göre tavana alçı ile çiçek desenleri veya boya ile farklı motifler vererek desenler yaratabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi tavanda ışık oyunları herşeyden daha güzel ve görsel durmaktadır. Yukarıda dediğimiz gibi biz sadece  bir kaç resim modelleri seçtik. Bu işte sizin yaratıcılığınızda önemlidir.  Tavan modelleri salonunuza,yatak odanıza veya iş yerlerinize göre değişik modeller bulunmaktadır. Bizim seçtiğimiz sadece bir kaç tanesi eğer sizlerde araştırırsanız daha bir çok örnek ve farklı görüntüler bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?