• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Şık Tasarım Duvar Aynaları

Şık Tasarım Duvar Aynaları

Olmazsa olmazımıdır aynalar heleki bayanlar için en büyük ve en önemli aksesuarlardan biridir. Evlerimizde her yerde olmasada banyoda, yatak odalarımızda veya arzuya göre koyulan ufak çağlı standart bilinen aksesuar aynaları bulunmakta. Fakat salon ya da oturma odalarınızda daha farklı daha modern ve daha görsel bir ayna olmasını istermiydiniz? Aynalar konusunda yine bir İtalyan tasarımcılarına ait […]

Olmazsa olmazımıdır aynalar heleki bayanlar için en büyük ve en önemli aksesuarlardan biridir. Evlerimizde her yerde olmasada banyoda, yatak odalarımızda veya arzuya göre koyulan ufak çağlı standart bilinen aksesuar aynaları bulunmakta. Fakat salon ya da oturma odalarınızda daha farklı daha modern ve daha görsel bir ayna olmasını istermiydiniz? Aynalar konusunda yine bir İtalyan tasarımcılarına ait olan ayna modellerini anlatmaya çalışacağım.  Modern ve dekoratif aynalar ile salon yada oturma odalarınızı daha da güzelleştirecektir. Ki bilindiği gibi aynası olan odaları daha geniş göstermektedir. Değişik İtalyan tasarımı olan bu aynalar ile evlerinizin duvarlarında çok daha şık ve modern bir görünüm sağlamakla beraber daha geniş gösterecektir. Farklı modelleri ile İtalyan tasarımı olan aynaları galerimizden bakabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Salon dekorasyonu yada oturma odalarınızın duvarlarını değiştirmek için ufak tefek aksesuarlar yapaparak değişik bir dekorasyon yapmak istiyorsanız eğer aynalar ile de duvar dizaynlarını gerçekleştirebilirsiniz. Dekoratif duvar aynaları ile farklı şekilleriyle hoş bir tasarım yapma imkanı sunuyor. Yuvarlak aynaların sadeliğinden yola çıkarak ince çizgi hatları ile daha modernleştirilmiş bir duvar aynası ilede şık bir dekor yapabilirsiniz. Vey aL şeklinde olan aynalar ile adeta duvarda bir tetris oyunun şekilerine benzer modern bir tasarım ile duvarlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Modern aynalar,değişik aynalar,italyan tasarım aynalar, ayna modelleri, duvar aynaları, dekoratif aynalar, değişik ayna modelleri, ayna örnekleri.. Kare şekilleri ve geometrik şekilli aynalar ile oldukça farklı ve yaratıcı tasarımları ile özellikle salonlarınız için hoş bir dekorasyon malzemesi olacaktır. Büfe yada konsollarınızın üstünde duran şık ve dekoratif aynalar ile çok daha hoş bir hava katacak. Oval şekilleri ve yuvarlak değişik ayna modelleri ile arzu ettiğiniz alana koyarak daha modern ve çağdaş bir dekorasyon yapabilirsiniz. İtalyan tasarımı ayna modellerinin örneklerinin daha fazlası galerimizde mevcut olup sizlerde eğer isterseniz değişik ayna dekorasyonları ile evlerinizi daha modern ve şık bir hale sokabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ayna modelleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?