• DOLAR
  3,5293
  % -0,28
 • EURO
  4,1657
  % -0,94
 • ALTIN
  142,8617
  % -0,74
 • BIST
  106.147
  % -1,29
 • TARİH: 04.08.2017
Salonlar İçin Abajur Modelleri

Salonlar İçin Abajur Modelleri

Salonlarınıza aksesuar olarak abajur koymak ve bu şekilde ev dekore etmek istiyorsanız eğer örneklerimizdeki gibi farklı modeller ile sizlerde salonlarınızın köşelerine veya sehpalarınıza koyabilirsiniz. Geceleri az şekilde aydınlıkta kalmayı seviyorsanız eğer modern tasarımlarının yanı sırada aydınlatma özelliği ile de oldukça kuvettli. Modern abajurlar ışıklarını ayarlayarak istediğiniz çoklukta yada az ışık vermesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde dahi farklı […]

Salonlarınıza aksesuar olarak abajur koymak ve bu şekilde ev dekore etmek istiyorsanız eğer örneklerimizdeki gibi farklı modeller ile sizlerde salonlarınızın köşelerine veya sehpalarınıza koyabilirsiniz. Geceleri az şekilde aydınlıkta kalmayı seviyorsanız eğer modern tasarımlarının yanı sırada aydınlatma özelliği ile de oldukça kuvettli. Modern abajurlar ışıklarını ayarlayarak istediğiniz çoklukta yada az ışık vermesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde dahi farklı modelleri bulunan ayarlanabilir abajur modellerini alarak salonlarınızı daha hoş ve daha sade bir ortama dönüştürebilirsiniz. İster klasik dilerseniz daha modern ve dekoratif örnekleri bulmanız mümkün. Sizler için seçilen farklı abajur modellerini görmek ve fikir almak için galerimize uğrayabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Abajur seçiminde renkler konusunda mobilyalarınıza uygun şekilde bakarsanız veya o renkleri kırmak amacı ile beyaz ise siyah ya da siyah ise beyaz almak gibi bir örnek verecek olursak farklı modelleri bulundurabilirsiniz. Modern abajurlar dekoratif yapıları ister gümüş dilerseniz altın sarısı gövdesi ilede daha klasik bir ortam yapabilirsiniz.  Değişik renkler arıyorsanız eğer kırmızı ve mor hatta dilerseniz daha farklı ve değişik renkler ilede salonlarınızı dilerseniz dahada canlı yapabilirsiniz. Hem şekilleri olsun hemde gövdelerindeki dekoratif şekiller olsun oldukça zarif ve şık duracaktır. Modern abajurlar, abajur modelleri, abajur örnekleri, abajurlar, salon renkli beyaz kırmızı siyah şık abajurlar.. Beyaz renkli abajurlarda dilerseniz sadece veya kristal taş süslemeli abajurlarıda kullanabilirsiniz. Salonlarınız için oldukçe gerekli ve aynı zamanda daha şık duracaktır. Ayarlanabilir ışık sistemi ile istediğiniz şekilde odanızı aydınlatabilir veya loş ışık sevenler için dahi getirelebilmektedir. Modern abajurlar hakkında daha fazla bilgi için örnek resimlerimize bakın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?