• DOLAR
  3,5460
  % 0,38
 • EURO
  4,2020
  % 0,42
 • ALTIN
  143,8127
  % -0,40
 • BIST
  106.147
  % -1,29
 • TARİH: 03.08.2017
Mutfak Dolap Ve Raf Modelleri

Mutfak Dolap Ve Raf Modelleri

Mutfak dolaplarınızı değiştirmek istiyorsanız yada birden fazla dolaplar eklemek istiyorsanız eğer işe başlamadan önce nasıl ve be şekilde bir dolap almak istediğinize karar vermelisiniz. Öncelik olarak dayanıklık sürelerine ve kir durumunda yağlanmalarında  kolay temizlenmesi açısından daha önceki konularımızda da dediğimiz gibi kaliteli olmasından asla vazgeçmeyin. Çünkü belkide bir kere yapabileceğiniz bir şey. Ve kalitesine göre […]

Mutfak dolaplarınızı değiştirmek istiyorsanız yada birden fazla dolaplar eklemek istiyorsanız eğer işe başlamadan önce nasıl ve be şekilde bir dolap almak istediğinize karar vermelisiniz. Öncelik olarak dayanıklık sürelerine ve kir durumunda yağlanmalarında  kolay temizlenmesi açısından daha önceki konularımızda da dediğimiz gibi kaliteli olmasından asla vazgeçmeyin. Çünkü belkide bir kere yapabileceğiniz bir şey. Ve kalitesine göre fiyatları artan ürünler. Mutfaklarınızın düzenli durması daha ferah olmasını isteriz herkes gibi. Dolaplarını değiştirmek isteyenler için yada mutfaklarınız oldukça genis ise farklı dizayn edilmiş raflarda eklyerek daha toplu durmasını sağlayabiliyorsunuz. Mutfaklarda ne kadar çok dolap ve çekmece yada raflar olursa işleriniz bir o kadar kolay olur. Evet belki temizlemek bakımından zorluk çekilsede sonuç olarak düzenli toplu durması için dolap ve gizli gözlere ihtiyaç vardır.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Mutfaklar ne kadar geniş ise bir o kadar çok rahat olur ve geniş mutfaklar için ahşap laminant olarak yapılmış dolaplar ile canlı tutabilirsiniz. Alacağınız yada yaptırmak istediğiniz ürün laminant dolaplar yada lake olarak tercih ederseniz kir tutma olayından arınmış gerçek mobilyalar üzerinden işleme başlamanızda yarar var. Çünkü bazı lake modeller özellile renkleri düz ise kiri ya da yağı iz olarak gösteriyor zamanlada yıpranmasına neden oluyor. Laminantlar içinde hemen hemen aynı durumu söyleyebiliriz. Mutfak dolapları,modern mutfak dolapları,mutfak rafları,mutfal dolap ve rafları,camlı mutfak dolapları,ahşap dolap modelleri,beyaz mutfak dolap modelleri,beyaz raflar,ahşap raflar.. Beyazdan vazgeçmem diyenler için yine galerimizde de görürseniz eğer ahşap ve beyazın zarifliğinden yol açıkarak oldukça şık bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz.. Dolaplarınızı klasik değil de daha modern bir biçimde yapmak istiyorsanız eğer cam dolaplar içine ışıklandırma sistemi ekleyebilir veya dışarıdan ışık oyunları ile biçimi değiştirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki dekor işi birazda hayal gücüne bağlı bu yüzden nasıl ve ne şekilde dizayn etmenizde size kalıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
dolaplar raflar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?