• DOLAR
  3,5334
  % -0,16
 • EURO
  4,1563
  % -1,16
 • ALTIN
  142,9833
  % -0,77
 • BIST
  106.147
  % -1,29
 • TARİH: 04.08.2017
Mutfak Aydınlatma Fikirleri

Mutfak Aydınlatma Fikirleri

Mutfak tasarımı yaparken ışıklandırmasıda en az dekorasyonu kadar önemlidir. Mutfaklarınızı değiştirdiğiniz zaman yaptığınız model her ne olursa olsun uygun ve modern aydınlatıcılar ile daha şık bir görünüm sağlamaktadırlar. Mutfaklarınızdaki bilinen florasan cinsi lambalar yada sarkıt modellerinin daha orjinal ve daha modern bir başka lambalar ilede değiştirerek şekil verebilirsiniz. Mutfak dekorasyonlarındaki aydınlatma durumu ister tavanlarınızda isterseniz […]

Mutfak tasarımı yaparken ışıklandırmasıda en az dekorasyonu kadar önemlidir. Mutfaklarınızı değiştirdiğiniz zaman yaptığınız model her ne olursa olsun uygun ve modern aydınlatıcılar ile daha şık bir görünüm sağlamaktadırlar. Mutfaklarınızdaki bilinen florasan cinsi lambalar yada sarkıt modellerinin daha orjinal ve daha modern bir başka lambalar ilede değiştirerek şekil verebilirsiniz. Mutfak dekorasyonlarındaki aydınlatma durumu ister tavanlarınızda isterseniz dolap alt yada içlerinde beya set diye tabir ettiğimiz kenarlarından da ışıklandırma sistemlerini kurarak daha farklı bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Eğer mutfaklarınızda ki değişiminde son olarak aydınlatma yada ilk olarak aydınlatma durumunu değiştirmek istiyorsanız eğer farklı dekorasyon örnekleri ile mutfaklarınızın tarzını değiştirip yada yenilikçi bir hale koyabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Mutfak dekorasyonlarında dolap yada duvar tasarımınız açık renklere hakim ise modern tezgah üstüne kurulmuş üçlü sarkıt lambalar ve köşelerde olacak şekilde yerleştirilmiş spotlar ile de bir tarz yapabilirsiniz. Genel olarak modern mutfaklardaki aydınlatma seçeneklerinden önde gelenlerden biride asma tavan arasına yerleştirerek montelenmiş spotlar ilede ki bunlar elbette ki sizin keyfinize bağlı bir durum olsada ister ufak dilerseniz biraz daha büyük spotlar ile de mutfaklarınızı değiştirebilirsiniz. Farklı ama eski durumunu korumak isteyenler için ise her iki yanlarında olan üçlü toplam altılı spot ve tam ortasında duran cam avizeli şık bir aydınlatıcı ilede daha hoş ve dekoratif durmasını sağlayabilirsiniz. Modern mutfaklar,mutfak lambaları, lambalar, aydınlatıcılar, spotlar, mutfak aydınlatması, mutfak avize modelleri, mutfak aydınlatma fikirleri.. Bir başka örneklerimizde ise tamamen ahşap tasarımdan oluşmuş ve tavan dekorasyonlarında ise yine ahşap bölmeler kullanılarak belirli ara kısımınla yerleştirilmiş olan spotlar ilede hem hoş hemde modern bir görünüm sağlamış. Mutfaklarınız eğer olabldiğinden fazla geniş ve yemeklerinizi mutfaklarınızda yiyorsanız eğer yemek masası üzerinde oldukça büyük ve lüks duran ikili avize lambaları ilede ev dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. İsterseniz avize olarak dilerseniz modern lamba yada sarkıt aydınlatıcılar ilede mutfaklarınızın ışıklandırma sistemlerini dilediğiniz gibi yaparak dekore edebilirsiniz. Farklı görünüm ve örnekler için galerimize uğrayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?