• DOLAR
  3,5431
  % 0,14
 • EURO
  4,0580
  % -0,02
 • ALTIN
  140,1680
  % 0,15
 • BIST
  105.539
  % 0,35
 • TARİH: 17.07.2017
Mor Ve Beyaz Renklerle Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Mor Ve Beyaz Renklerle Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Mor tutukunları için bir başka dekorasyon örneklerinden yatak odaları ile sizlerde muhteşem bir yatak odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Mor ve beyaz renklerin uyumu ile  şık bir görüntü elde edebilirsiniz.  Mor renkler zenginliği lüksü ve en az siyah kadar aseleti temsil etmesi ile beraberinde açık renkleri ise bir o kadar rahatlıtıcır. Beyaz renkler ise saflığın ve temizliği […]

Mor tutukunları için bir başka dekorasyon örneklerinden yatak odaları ile sizlerde muhteşem bir yatak odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Mor ve beyaz renklerin uyumu ile  şık bir görüntü elde edebilirsiniz.  Mor renkler zenginliği lüksü ve en az siyah kadar aseleti temsil etmesi ile beraberinde açık renkleri ise bir o kadar rahatlıtıcır. Beyaz renkler ise saflığın ve temizliği olarak temsil eder kendisini. Huzur verir ve aynı zamanda da bildiniği gibi düşünce gücünü arttırır. Bu yüzden dir ki mor ve beyaz renk uyumu ile yatak odalarınızı dekore ettiğinizde ortaya çıkan sonuç ile kendinizi oldukta rahat huzurlu ve bir o kadar asilliği ve lüksü bir arada yaşayacaksınız. Mor beyaz yatak odası dekorasyonlarında isterseniz zeminini dilerseniz duvarınızın bir köşesini veya perdelerinizi yani aklınıza gelebilecek her türlü fikre açık bir alandır. Mor beyaz yatak odası dekorasyonu yapmak için yeni fikirler almak isterseniz eğer galerimizden de örneklerimize bakarak farklı tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Elegant mor beyaz yatak odası dekorasyonu ile kendi odalarınızda hoş bir atmosfer yapabilirsiniz. Odalarınız ufak ise beyazın verdiği ferahlığıyla kasvetli bir ortamdan uzaklaştıracaktır. Modern br yatak odası fikriniz var ise yine bir başka örnek resimlerimizdeki gibi parlak mor ve beyaz lake mobilyalar ilede yatak odalarınızı zenginleştirebileceksiniz. Duvar dekorasyonları için bir mor beyaz tasarım düşünüyorsanız eğer duvar kağıtları ile çok fazla çeşit ve imkanlarıyla kendi zevk ve arzunuza göre farklı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Örneğin düz renklerle yada mor beyaz desenli kağıtları ilede farklı bir haya katabilirsiniz. Modern yatak odaları,mor yatak odaları, mor beyaz yatak odaları,mor yatak odası dekorasyonu, mor duvar kağıtları, lüks mor yatak odalar, mor beyaz yatak odası örnekleri.. Bütün duvalarınızı mor ve sadece tavanı beyaz yapmak istiyorsanız eğer ki böyle bir odada aydınlatma olarak spotlar ile ışık oyunları yaparsanız eğer eminim ki odalarınız olduğundan çok daha güzel ve modern görünecektir. Çok daha farklı mor beyaz yatak odası dekorasyon fikirlerinden yaralanmak istiyorsanız eğer örnek resimlerimizden bakarak daha yeni ve modern düşünceler ile sizlerde kendi odalarınızı muhteşem yapabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?