• DOLAR
  3,4385
  % 0,15
 • EURO
  4,1139
  % 0,12
 • ALTIN
  147,3901
  % 0,12
 • BIST
  109.130
  % -0,30
 • TARİH: 12.09.2017
Modern Yağlı Boya Tablo Örnekleri

Modern Yağlı Boya Tablo Örnekleri

Odalarınızı tablolar ile süslemek istermiydiniz? Aslında kim istemez ki öyle değil mi? Artık günümüzde banyolarımıza kadar giden tablolar oldukça hoş bir duvar aksesuarı. Yatak odalarımızın baş taragına veya salonlarımızda yada oturma olarımızı süsleyen birer sanat eserleri. Daha çok modern oturma odalarına uygun dekorasyonlardan sadece bir kaçı. Renklerin canlılığı ve anlatılmak istenen duygular bire bir net. […]

Odalarınızı tablolar ile süslemek istermiydiniz? Aslında kim istemez ki öyle değil mi? Artık günümüzde banyolarımıza kadar giden tablolar oldukça hoş bir duvar aksesuarı. Yatak odalarımızın baş taragına veya salonlarımızda yada oturma olarımızı süsleyen birer sanat eserleri. Daha çok modern oturma odalarına uygun dekorasyonlardan sadece bir kaçı. Renklerin canlılığı ve anlatılmak istenen duygular bire bir net. Odalarınızı hatta dilerseniz evlerinzideki hol ve antrelerinizde dahi kullanabileceğiniz şık bir duvar dizaynı. Tablolara merakınız varsa hele birde yağlı boya resimleri beğeniyorsanız modern resim tablolarından birini yada bir kaçını sizlerde kendi evlernizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Günümüzde her duyguyu yansıtmasıyla dilerseniz doğa içinde dilerseniz bir anlam ifade eden tablolar ile hoş bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Kesik tablolar halinde üçlü yada dörtlü hatta çok parçalı tablolar ile bir görüntüyü daha modernleştirerek boyutluk olarak dahi duvarlarınızı dekore edebilirsiniz. Hem duvarlarınız hemde bulunduğunuz alan eminim ki daha güzel görünecektir. Modern canlı renklerle yapılmış yağlı boya tablolarda kalp vbe kelebe figürlerinden tutunda çiçeklere hatta daha modern halde tasarlanmış ilginç çalışmalarıda görebilir,beğenebilir ve evlerinizin duvarlarına asabilirsiniz.  Yağlı boya resimler,yağlı boya tablolar,yağlı boya tablo örnekleri,tablo modelleri,modern resimler,modern yağlı boya tablolar,tablo örnekleri.. Duvar renkleriniz ister griye kaçan renkte veya beyaz bir duvarınız olsa bile üç kre tual üzerinde çalışmış mavinin ve beyazın rahatlığıyla evlerinizde istediğiniz alana koyarak enerjininizi yükseltebilirsinz. Yüzbinlerce yağlı boya tablolardan örnekler olsada aslında her evde olması gerek diye düşünüyorum. Kendi zevklerinize uygun modern tasarlanmış tablolarınızı çeşitli örnekler ile belkide aynısnı bulabilir,dilerseniz sizlerde farklı fikir ve görünümlerle evlerinizin duvarlarını ve havasını çok daha güzel kılabilirsiniz. Fazlası için lütfen galerimize uğrayarak yağlı boya tablo modellerini görebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
tablo modelleri
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?