• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Modern Ve Dekoratif Kırmızı Halı Örnekleri

Modern Ve Dekoratif Kırmızı Halı Örnekleri

Kırmızı renkli bir halı salonlarınızda veya oturma odalarınız da nasıl dururdu? Aslında canlı renklerinden biridir kırmızı ve aynı zamanda enerjisi oldukça yüksek bir renktir bilindiği gibi.. Evlerinizin odalarında kırmızı renkli halılar tabii illa düz renk olması şart değil modern dekoratif döşenmiş halılarda var fakat eğer bu örnekler gibi bir yer zeminini değiştirmek istiyorsanız eğer eşyalarınızada […]

Kırmızı renkli bir halı salonlarınızda veya oturma odalarınız da nasıl dururdu? Aslında canlı renklerinden biridir kırmızı ve aynı zamanda enerjisi oldukça yüksek bir renktir bilindiği gibi.. Evlerinizin odalarında kırmızı renkli halılar tabii illa düz renk olması şart değil modern dekoratif döşenmiş halılarda var fakat eğer bu örnekler gibi bir yer zeminini değiştirmek istiyorsanız eğer eşyalarınızada biraz uymasında yarar var gibi. Örneğin nasıl? Resimlerimizde de görürseniz eğer düz kırmızı model dışında, kırmızı beyaz yada kırmızı siyah tonları görecekseniz. Tamamen renk cümbüşü de diyebileceğimiz ince noktalar arasında belirgin şekildeki modelleri seçerseniz hem daha modern durur hemde evnizdeki eşyalarınıza uyum sağlar. Kaldı ki günümüzde dümdüz bir şekilde kırmızı halı tercih eden çok nadir şekilde denk gelebiliriz fakat artık daha modern bir ev dekorasyon yapmak isteyenler daha çok canlı renkler ile beraberinde şekilli tasarımlar kullanmaktadırlar.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Galerimizde göreceğiniz farklı çeşit örnekler ile başlarsak oldukça farklı ve değişik bir tasarım olan kırmızı halı modeli hem sempatik hemde oldukça enteresan duruyor. Farklılıkları sevenler için ideal olabilir. Yine bir başka dekoratif kırmızı halı örneğinde siyah desenleri ilede farklıkık kazandırabilirsiniz. Modern kırmızı beyaz halılar elbetteki eğer eşyalarınız beyaz renkli ise kırmızı ve beyazın renk uyumu oldukça güzel görünmektedir. Renkli kare desenleri ile yukarıda da değim gibi sarı mavi beyaz yada siyah şeklindeki renklerle daha canlı tutabilirsiniz. Modern halılar, kırmızı halılar halı modelleri beyaz,kırmızı siyah,trend halılar,halı örnekleri,modern kırmızı halı örnekleri.. Ve aynı zamanda mobilyalarınız içinde uyum sağlayabilir. Kırmızı siyah renkli modern halılarda bir o kadar ilgi çekici. Halı seçimi modeli tarzı ve biçimi elbetteki sizlerin kendi istekleri doğrultusunda olacaktır. Farklı bir kırmızı halı modeli arıyorsanız eğer çeşitli örneklere bakarak farklı fikirler elde edebilir veya günümüzde dahi hemen hemen aynı modelleride bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
halı modelleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?