• DOLAR
  3,5200
  % -0,03
 • EURO
  4,0187
  % -0,20
 • ALTIN
  140,2976
  % -0,15
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Modern Ve Değişik Halı Modelleri

Modern Ve Değişik Halı Modelleri

Salonlar yada oturma odalarınızın tüm mobilyaları hazır olarak düşünün fakat bir eksik var olduğunu saydığınızda ve bu eksik bir yer halı ise nasıl ve ne şekilde ne tarzda olmasına karar verebilmek için bu konuyla ilgili yardımcı olmaya çalışacağım. Bir birinden farklı modern tasarımlarla dikkat çekmiş ve son derece mükkemmel görünen bu halılar ile evinizi daha […]

Salonlar yada oturma odalarınızın tüm mobilyaları hazır olarak düşünün fakat bir eksik var olduğunu saydığınızda ve bu eksik bir yer halı ise nasıl ve ne şekilde ne tarzda olmasına karar verebilmek için bu konuyla ilgili yardımcı olmaya çalışacağım. Bir birinden farklı modern tasarımlarla dikkat çekmiş ve son derece mükkemmel görünen bu halılar ile evinizi daha canlı ve modern yapabilirsiniz. Bir evi ev yapan unsurlar bilindiği gibi çoktur lakin bir evi ev yapan ilk gösterişini yapanda halılardır. Bilindiği üzeredir ki; bulunan mobilyalara uygun olması şart. Bazılarımız daha çılgınca işler yapıp zıt ana renkleri toplasa da ortaya çok daha farklı görüntülerde çıkmaktadır. Farklı desenleri, figürleri ve görsellikleri ile daha zengin kılıyor evlerimizi.. Pek çok şekilde modern halılar ile siyah üstüne yapılmış farklı desenleri ile yada beyaz üstüne yapılan renk oynamaları ile değişik şekiller çıkatılmış ve oldukçada güzel duruyorlar. Kırmızı halılar üstünde ton çalışmaları yapılarak ki bir çok halı motiflerinde bir halıdan daha çok yağlı boya tablosu gibi durması da ek özelliklerinden biri gibi duruyor. Dairesel renkli halılardan halka şekilde motif halinde duran yine bir başka kırmızı beyaz halı çeşitlerinden çok daha farklısını dahi her yerde bulabilmeniz olası.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Klasik düz halı desenlerinden sıkılmışsanız ya da bilindik ev dekorasyonu hemen hemen her evde olan şekilli tasarımlardan bunalmış iseniz,çok daha farklı,sıra dışı orjinal ve daha modern halılar istiyorsanız bizlerin sizlere sunduğu örnekler ile,sizlerde belki bunlardan birini beğenecek yada görmüş olduğunuz her hangi bir model ile kafanızda çok daha başka şekil ile pekiştirip belkide kendize özel olarak tasarlanış özel sirapğiş bile verebilirsiniz. Beyaz renkli siyah desenli ya da renkli farklı desenlerde bir halı seçmek yada almak istiyorsanız eğer mutlaka yapılan ürünün kalitesinden asla vazgeçmeyin.Modern halılar,renkli halı modelleri,orjinal halılar,farklı halı desenleri,çiçek desenli halılar,trend halı,kırmızı halılar,siyah beyaz halılar,kahverenkli halılar,desenli halı modelleri,değişik zemin tasarımı.. Çünkü herkesinde bildiği gibi halılar en çabuk kirlenen eşyalarımızdan biridir. Leke tutma konusunda dahi çok yatkın. Sildiğiniz zaman lekenin yayılmasından tutunda iz bırakmasına kadar bir çok riskli faktörleri vardır. Bazı halılar buna oldukça elverişli olsada bazı halı modelleri ise sizleri fazla yormadan tek silmede leke yada kirleri içine dahi hapislemeden yok ediyor. Evlerinizi daha orjinal ve modern kılmadan önce alacağınız her çeşit halılarda mutlaka kalitesinden dokunan ipliğine kadar detaylı bilgi almanız herkes gibi şart.Bu yüzden bir halı alacaksanız eğer bir kaç dikkat edeceğiniz öğeler oluyor her mobilyalarmızda olduğu gibi. Umarım ki sizler için seçmiş olduğum farklı ve orjinal modelleri sizlerde beğenirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
halı modelleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?