• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Modern Tasarım Duvar Saatleri

Modern Tasarım Duvar Saatleri

Zaman kavramı hepimiz için önemli bir kavram. Bazı şeyleri zamana bırakmak deyimi olsun veya işinize yada sevdiklerinizle buluşmak için zamana bakmak olsun yani hayatımızın aslında en önemli kavramıdır zaman. Peki bu zamanı takip etmek için saatlerimize bakarken daha sevimli yada modern veya daha şık olarak duvarlarınıza dekore etmek ister miydiniz? Bir başka İtalyan tasarımı olan […]

Zaman kavramı hepimiz için önemli bir kavram. Bazı şeyleri zamana bırakmak deyimi olsun veya işinize yada sevdiklerinizle buluşmak için zamana bakmak olsun yani hayatımızın aslında en önemli kavramıdır zaman. Peki bu zamanı takip etmek için saatlerimize bakarken daha sevimli yada modern veya daha şık olarak duvarlarınıza dekore etmek ister miydiniz? Bir başka İtalyan tasarımı olan duvar saatleri bu konu üstünde dahi durmuş. Öyle ki saate bakarken aynı zamanda odalarınıza da şıklık katan bu modellerin hepsi bir birinden güzeller. Farklı modellerle tasarlanmış olan bu duvar saatleri aynı zamanda hoş bir dekorasyon katıyor. Farklı şekilleri ve renkleri ile zamanlarınız belkide daha tatlı ve keyifli geçecektir. Klasik görünmlü duvar saatlerinden sıkıldıysanız eğer dilerseniz normal dilerseniz guguklu saat modelleri ile evlerinizin odalarına daha sempatik bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

O kadar farklı tasarımlar mevcut ki aslında insan hangisini alıp neyi bırakacağını şaşırır. İtalyan’ların farklı tasarımları ile evlerinizin odalarında çok hoş bir dekorasyon malzemesi olacağından eminim çünkü görünüşleri olsun,renkleri olsun oldukça güzeller. Beyaz renklerde hem şık hemde dekoratif duran modern duvar saatlerinden biri ile zamanı daha yakından takip edebilirsiniz.. Farklı ve değişik renkleri ilede mobilyalarınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Bir başka örneklerimizden birinde ise yine yuvarlak ama oldukça dekoratif olarak tasarlanmış bir duvar saati ile daha modern bir görünüm kazanabilirsiniz. Farklı bir duvar saati arıyorsanız eğer soru işaretine benzer modeller ile yada kırmızı bir ay parçası olarak veya bir başka modern tasarım olan sanki ince demirlerle etrafı kaplanmış farklı iki renklerinden biriylede dekorasyon yapabilirsiniz. Modern saatler guguklu saatler,italyan tasarımı duvar saatleri,duvar saat modelleri örnekleri,renkli duvar saatleri.. Siyah renkleri sevenler için dahi modern tasarımlarla yapılmış duvar saatleri ilede zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz herhangi bir modelin beyaz renklerinden tutun da canlı yedi renklerine kadar sahip olan tamamen zevklerine göre tasarlanan bu dekoratif duvar saatleri ile evlerinizin köşelerinde şıklığın yanı sıra modern ve farklı bir hava katacaktır. Modern İtalyan tasarım duvar saatlerinin modellerine bakmak için galerimize uğrayarak yeni fikirler alabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
saat modelleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?