• DOLAR
  3,5200
  % -0,03
 • EURO
  4,0187
  % -0,20
 • ALTIN
  140,2976
  % -0,15
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Modern Sarkık Cam Lambalar

Modern Sarkık Cam Lambalar

Aydınlatma araçlarımız,ışıklar hayatımızın en önemli faktörlerinden biridir. Onsuz hiç bir şekilde,hiç bir iş göremediğimiz araçlarımızıdır çoğu zaman ve hatta her zaman. Lambalar konumuzda bugun ise sizlere farklı dizayn şekiller edilmiş oldukça hasas olan camdan yapılmış lambaları anlatmaya çalışacağım. Salon yada oturma odalarında veya değişik mutfaklarda kullanmak istediğiniz sıra dışıliğin yanı sıra aynı zamanda şaşırtıcı ve […]

Aydınlatma araçlarımız,ışıklar hayatımızın en önemli faktörlerinden biridir. Onsuz hiç bir şekilde,hiç bir iş göremediğimiz araçlarımızıdır çoğu zaman ve hatta her zaman. Lambalar konumuzda bugun ise sizlere farklı dizayn şekiller edilmiş oldukça hasas olan camdan yapılmış lambaları anlatmaya çalışacağım. Salon yada oturma odalarında veya değişik mutfaklarda kullanmak istediğiniz sıra dışıliğin yanı sıra aynı zamanda şaşırtıcı ve göze hitap eder şekilde tasarlanmış bir birinden farklı tavan asmalı lambalar bulunuyor. Cam sanatını bilmeyenimiz yoktur. Kırılgan bir madde olduğu için oldukçada hasastır. Fakat bu üfleme camlar ile bir birinden farklı şekillere sokup enteresan malzemeler çıkarılmış. Aydınlatma özelliğinden daha çok göze hitap şeklini ortaya koymuş günümüz modern lambalarından çok daha farklı ve yaratıcı şekiller ortaya koymuş.
Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Resimlerimizde görmüş olduğunuzdan çok,çok daha fazlası,daha farklısı ve daha modern olarak aramak isterseniz hemen hemen her mağazada bulabilirsiniz. Modern lambalar,değişik lambalar,cam lambalar,geometrik şekilli lambalar,yuvarlak lambalar,sarkıtmalı lambalar..Büyüklü küçüklü ve şekilli lambalar ile odalarınızı ayrı bir havaya sokabilirsiniz. Renkli camları ve şeffaf görüntüsü ile evinizde gayet şık duracak aksesuarlardır. Ağırlık olarak beyaza verilmiş olasada,pembe mavi,siyah ve sarımtrak renklerde kullanılmış ve muhteşem bir kombinasyon oluşturmaktadır. Evinizin tarzının dışına çıkmak isterseniz eğer evin,z modern ise ve farklı,değişik dekorasyonlar ile aydınlatmak istiyorsanız eğer kesinlikle bu size göstermiş olduğum dizaynlara bakabilirsiniz. Bir evin dekoru klasik ise illa klasik aydınlatmayı kullanmak zorunda değilsiniz. Modern ışıklandırma ilede kullanabilirsiniz. Yani bu tamamen sizin dekorasyon beklentilerinize bağlı. Bu tamamen zıttıda olabilir. Yani modern bir evde klasik bir aydınlatma aracıda kullanabilirsiniz. Klasik bir evde modern ve farklı aydınlatma özelliğinizde kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçmiş olduğunuz modern yada klasik tarzı nereye kadar devam ettirmek istediğinizle ilgilidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
lamba modelleri
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?