• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Modern Salon Dekorasyon Fikirleri

Modern Salon Dekorasyon Fikirleri

Klasik salonlardan sıkıldıysanız yada sıkılmanın eşiğinde iseniz daha modern ve daha özel bir dekorasyonla salonlarınızı yeni baştan yaratmak ister misiniz? Evlerimizin her ayrı odası kendine has özelliği ile önemlidir fakat salonlar belkide bir adım önde olara daha önemli ve daha şık durmak zorundadırlar. Salonlarımızda misafirlerimizi eş ve akrabalarımızı, dostlarımızı ağırlarız. Ve bu yüzden daha iyi […]

Klasik salonlardan sıkıldıysanız yada sıkılmanın eşiğinde iseniz daha modern ve daha özel bir dekorasyonla salonlarınızı yeni baştan yaratmak ister misiniz? Evlerimizin her ayrı odası kendine has özelliği ile önemlidir fakat salonlar belkide bir adım önde olara daha önemli ve daha şık durmak zorundadırlar. Salonlarımızda misafirlerimizi eş ve akrabalarımızı, dostlarımızı ağırlarız. Ve bu yüzden daha iyi olmasını daha özenli durmasına dikkat ederiz. Modern salon dekorasyonlarında eğer salonlarınız geniş ise normal standartlıktan çıktıysanız sizin için daha pratik ve kolay bir çözüm olacaktır. Genel olarak herkes beyaz renklerle dizayn edilmiş bir salon sever. Ki beyaz saflığı ve temizliği ifade etmesinin yanı sıra huzur veren ilk renklerden biridir. Modern salon dekorasyonlarda farklı örneklere bakarak istediğiniz biçimde ve şekilde sizlerde yeni ve modern bir dekor yapabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Şayet hem modern hem de çok daha lüks bir görünüm sağlamak isterseniz eğer gri siyah renklerle ve beyaz koltuk modelleri ile salonlarınızı değiştirerek farklı bir görünüm elde edersiniz. Beyaz renk tutkunları için yine bir başka tasarım olan kırmızı beyaz dekoru ile salonlarınızı daha canlı yaparak modern bir havaya sokabilirsiniz. Başta da söylediğim gibi salonlarınız geniş ise çok daha harika dekorasyonlar yaparak farklı görünümler çıkarırsınız ki buna en yakın örnek resimlerimizden biri de duvarların koyu renkleri ve ışıklandırma sistemi ile tasarlanmış modern ve lüks beyaz takımlar ile gayet hoş bir salon dekorasyonu yapılmış. Modern bir görünüm için lüks olmasada olur derseniz eğer beyaz takım koltuk modelleri ile ve hoş halisı ile aynı zamanda farklı aydınlatma özelliğinide kullanarak sizlerde modern bir salona kavuşabilirsiniz. Modern salonlar,salon dekorasyonu,salon mobilyalar, lüks salon tasarımları, salon dekorasyon örnekleri fikirleri, salon dizayn fikirleri..Salon dekorasyonlarında beyaz ve kırmızı beyaz renklerde bir dekorasyon tasarladığınızda yine beyaz lake parlak bir tv ünitesi ilede ortamınızı çok daha hoş bir alana çevirebilir hatta sizler de salonlarınıza ve hatta evinizi daha çok seversiniz. Salon dekorasyon örneklerinden daa fazla fikir almak için galerimize uğrayarak değişik ve modern ev tasarımları hakkında fikirler alarak sizlerde salonlarınızı çok daha mükemmel yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?