• DOLAR
  3,4437
  % -1,16
 • EURO
  4,1112
  % -0,08
 • ALTIN
  142,9839
  % 0,39
 • BIST
  109.755
  % 0,55
 • TARİH: 26.08.2017
Modern Küçük Salon Dekorasyonları

Modern Küçük Salon Dekorasyonları

Salonlarımız.. Hep düzenli, hep özenli olmak zorunda. Zorunda çünkü en önemli ve en değerli misafir ya da dostlarımızı ağırladığımız özel bir alandır salonlar. Bu yüzden perdesinden halısına kadar şık ve özenli durmak zorundalar. En ufak aksesuarına kadar çekici olmak zorundadırlar. Salonlarınız ister büyük, ister ufak olsun her şekilde ve her renkte dilediğiniz gibi özenle dekore […]

Salonlarımız.. Hep düzenli, hep özenli olmak zorunda. Zorunda çünkü en önemli ve en değerli misafir ya da dostlarımızı ağırladığımız özel bir alandır salonlar. Bu yüzden perdesinden halısına kadar şık ve özenli durmak zorundalar. En ufak aksesuarına kadar çekici olmak zorundadırlar. Salonlarınız ister büyük, ister ufak olsun her şekilde ve her renkte dilediğiniz gibi özenle dekore edebilirsiniz. Modern bir ev dekorasyon yapmak o kadar zor değil.  Bazen salonlarda ufak çaplı yer değiştirme ile dahi değişik bir dekorasyonda yapabilirsiniz. Ki eminim yapanlarımız da vardır (= Bu yüzden salon konusunda hassas davrananlar için beğenilen örnekler ile ister aynısını dilerseniz örnekler sayesinde daha başka bir hayal gücü ile de salonlarınızı modern bir tasarım içine sokabilirsiniz. Küçük bir salonunuz dahi olsa açık renkler ile de oldukça refah bir ortam sağlayabilir ve mobilyalarınızı bu renkler konusunda seçerek farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Salon dekorasyonu birazda sizlerin hayal gücüne kalmış bir durum fakat örneklerden yararlanarak da farklı salon tasarımları gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; beyaz renklerle tasarlanmış devasa bir koltuk ile ve yer zemin olarak parlak ahşap döşemesi duvarlarında ki ışıklandırma ve perdelerin renkleri ile lüks ve modern bir salon oluşturabilirsiniz. Daha modern bir dekor istiyorsanız ve salonlarınız normal boyutlarında ise dekoratif duvar kağıtları ile bir tasarım yaparak ve uyum olarak ise kırmızı beyaz koltuklar ile de salonu tamamlayabilirsiniz. Bir başka örneğimizde ise yine beyaz renklere hakim olan fakat duvarda bir değişiklik olarak mavi beyaz tasarımı ile de bir başka modern salon tasarımını gerçekleştirebilirsiniz. Salonlar, küçük salon dekorasyonu, modern dekoratif salonlar,salon dekorasyonu, salon mobilyaları, renkleri,lüks salonlar, salon dekorasyon fikirleri.. Ufak salonlarınız var ise açık sarı tonlarında ki renklerden biri ile yer ve duvar zeminlerini değiştirerek uzun beyaz bir kanepe ile ve ışıklandırma sistemi ile ufak ama sıcak bir salon dekorasyonu yapmanıza engel olmaz. Desenli ürünlere merakınız ve beğeniniz var ise perdesinden halısına kadar ve ortada duran yine siyah beyaz desenli minderine kadar dahi hoş bir dekor da yapabilirsiniz. Düz renkler değil de alacalı farklı ve sıcak bir ortam yakalamak isterseniz eğer mavi ve zeytin yeşili duvar boyası ile ki bu tabii sizin zevkinize kalmış başka renklerde düşünebilirsiniz örnek resmimiz de bordo bir kanepe kullanılmış olsa da sizler salon tasarımınızda kullandığınız renklere uygun mobilyalar ile de ve şık ışıklandırma sistemleri ile de hem modern hemde hoş bir salon dekorasyonu yapabilirsiniz. Modern salon tasarımları örneklerinin daha fazlasını galerimizde bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?