• DOLAR
  3,5200
  % -0,03
 • EURO
  4,0187
  % -0,20
 • ALTIN
  140,2976
  % -0,15
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Modern Duvar Dekorasyonları

Modern Duvar Dekorasyonları

Evlerinizdeki odalarınız salonlarınız,oturma odalarınız ya da yatak odalarınızın duvarlarını daha şık bir hale sokmak istersenz eğer bir birinden farklı görsel ve modern tasarımları ile duvarlarınızı daha şık bir hale koyabilirsiniz.. Örneğin salonlarınız ya da yatak odalarınız için farklı renklerde kelebek motifleri ile süsleyebilir yada salonlarınızın yemek odası bölümüne uygun bir ağaç gövdeli üstünde renkli minik […]

Evlerinizdeki odalarınız salonlarınız,oturma odalarınız ya da yatak odalarınızın duvarlarını daha şık bir hale sokmak istersenz eğer bir birinden farklı görsel ve modern tasarımları ile duvarlarınızı daha şık bir hale koyabilirsiniz.. Örneğin salonlarınız ya da yatak odalarınız için farklı renklerde kelebek motifleri ile süsleyebilir yada salonlarınızın yemek odası bölümüne uygun bir ağaç gövdeli üstünde renkli minik balık figürleri ile süslendirebilirsiniz. Ya da devasal güzellikte olan irili ufaklı tualler ile parçalanmış bir bütün resim haline getirilmiş farklı resim yada manzaralar ile odalarınızı daha şık bir atmosferde yaratabilirsiniz. Günümüzde hemen hemen her evde bulunuyor tablolar yada benzeri fügürler fakat siz klasikleşmiş durumdan çıkıp uygun alanlarınıza farklı motiflerde yerleştirmek istiyorsanız eğer galerimizi ziyaret ederek örneklere göz gezdirebilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Beğendiğim ve sizler içinde paylamış olduğum aslında anlatımında bir kedi tüylerini anlatsa da andırma olarak kirpiye benzeyen sivrilikte olan değişik bir duvar dekorasyon örneği göreceksiniz. Veya bir saatin içinde olan minik aletlerin daha büyük versiyonu ile süslendirilmiş bir saat ilede hem zamanınızı kontrol edecek,hemde duvarlarınızı daha şeklilli bir hale koyacaktır. Duvarlarınızın renklerine göre uyumuna göre yüzbinlerce örnekler tasarımlar günümüz mağazalarında da bulunuyor.  Duvar tasarımları, duvar sanatları, duvar dekorasyonu, duvar dizaynları, duvar süsleri, modern duvar dekorasyonları..İster sade halinde isterseniz daha çağdaş bir şekilde kore edilmiş ışıklandırma sistemi ilede çok daha göz alıcı mükemmelikte farklılığı sizlerde hissedecek ve göreceksiniz.. İstediğiniz motifler, şekiller ile bir çok çeşitleri sizlere sunuyor. Hem evlerinizdeki odalarınızın duvarlarını süsleyecek hemde sizlere gelen eş,dost ve misafirleriniz için bile farklılık kazanacak bununla beraber yaşadığınız alanı zenginleştirerek daha modern bir dekorasyon sergileyecektir. Farklı duvar dizayn ve dekorasyonlarını görmek isterseniz sizlerin fikir açısından da destek olacağından eminim.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?