• DOLAR
  3,5212
  % 0,01
 • EURO
  4,0220
  % -0,12
 • ALTIN
  140,5753
  % 0,01
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Modern 2013 İstikbal Halı Örnekleri

Modern 2013 İstikbal Halı Örnekleri

Evlerinizde her ürün,her eşya ne kadar önemli ise halılar da bir ev için o kadar önemli bir eşyadır. Kimimiz var ki yaz kış hiç kaldırmadan kullanırız, kimimiz var ki yaz aylarına yakın zamanlarda yıkar, naftalinler kaldırır ve sonra sonbaharın son zamanlarında ise yavaş yavaş koymaya başlarız yeniden. Herkeste farklıdır bu durum. Fakat bir evi herşey […]

Evlerinizde her ürün,her eşya ne kadar önemli ise halılar da bir ev için o kadar önemli bir eşyadır. Kimimiz var ki yaz kış hiç kaldırmadan kullanırız, kimimiz var ki yaz aylarına yakın zamanlarda yıkar, naftalinler kaldırır ve sonra sonbaharın son zamanlarında ise yavaş yavaş koymaya başlarız yeniden. Herkeste farklıdır bu durum. Fakat bir evi herşey göstersede elbete ki halılarda bu önemli konunun içindedir her mobilya gibi. Salonlarınızda, oturma odalarınızda hatta yatak odalarınızda dahi şık ve dekoratif halılar seçeriz  uyumlu olmasını isteriz. İşte bu yüzdendir ki yine İstikbal mobilyadan halı dekorasyonu 2013 modern ev tasarımı ve renklerine sahip olan bir birinden güzel görünümlerini seçip sizler için bir araya getirmeye çalıştım. Umarım ki içlerinden beğendiğiniz bir model olur. Ki; fazlası hakkında bilgi almak için İstikbal mobilya mağazalarını da gezebilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Zeminlerinize modern bir ev dekorasyonu olmasını istiyor ve eşyalarınızla uyum içerisinde şık bir görünüm kazandırmak isterseniz eğer ve desenli bir şeylerde arıyorsanız şayet beyaz renk üzerine tasarlanmış desenli kahve renkli yaprak motifleri ile süslünmiş halı modelini tercih edebilir, daha hoş bir tasarım düşünüyorsanız eğer kırmızı üzerinde siyah renkli dekoratif işlemesi ile farklı bir hava yaratabilirsiniz. İstikbal modern halı tasarımında dekoratif duran beyaz, gri ve kırmızı renklerine sahip çiçek desenli hoş bir halı ile de istediğiniz alanı şıklaştırabilirsiniz. Koyu renklere yönelmek istiyorsanız eğer gri üzerinde kahve tonlarına hakim olan modern çiçek desenli bir halı ile de dekorasyon yapabilirsiniz. Modern halılar, halı modelleri, halı desenleri, halı örnekleri,dekoratif halılar,istikbal halı modelleri,halılar,2013 halılar.. Bir başka örneklerimizde ise yine İstikbal mobilyasına ait modern kahve tonlarında dekoratif ve şık bir halıda kullanabilirsiniz. Beyaz üzerine desen olarak şekil tasarlanmış modern görünümü ile ferahlatıcı bir havaya bürünebilirsiniz. Bir başka 2013 modern halı tasarımında ise dekoratif şekilleri ile tasarlanmış gri ve beyaz renkler arasında siyah ile bütünlenmiş hoş bir renklede evlerinizin havasını değiştirbilirsiniz. Bir birinden farklı modern ve trend halı modellerinin fazlasını görmek için galerimize uğrayabilir,yeni fikirler ile evlerinizin zeminlerini çok daha şık ve dekoratif bir şekilde değiştirebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?