• DOLAR
  3,5212
  % 0,01
 • EURO
  4,0220
  % -0,12
 • ALTIN
  140,5753
  % 0,01
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Lüks Evin İç Ve Dış Tasarımları

Lüks Evin İç Ve Dış Tasarımları

Muhteşem güzellikte olan modern ve lüks ev iç ve dış tasarımı.. Her ne kadar evin bazı kareleri alınmamış olasa da belirli bölge ve yerlerini yayınlasalarda birkaç araştırma sonrasında aynı evin farklı odalarından da bir kaç resim daha ekleyerek sizlerin beğenisine sunuyorum (= Bilinen ağaç evlerden biri fakat daha modern ve daha lüks bir şekilde mimari […]

Muhteşem güzellikte olan modern ve lüks ev iç ve dış tasarımı.. Her ne kadar evin bazı kareleri alınmamış olasa da belirli bölge ve yerlerini yayınlasalarda birkaç araştırma sonrasında aynı evin farklı odalarından da bir kaç resim daha ekleyerek sizlerin beğenisine sunuyorum (= Bilinen ağaç evlerden biri fakat daha modern ve daha lüks bir şekilde mimari çalışması olmuş. Oldukça geniş ve ağaçların arasında karşınızda ise devasa deniz manzarası bulunuyor. Aslında diğer bir deyişle de rüya evlerden biri daha.  Evin ön,yan ve arka bölümkerinden baktığınızda kavisli gelen bölümleri oldukça fazla ve yapısal olarak taşlarla dekore edilmiş son derede mükemmel bir ev. Evin iç mimarisi ve dekorasyonları konusunda merak ediyorsanız eğer galerimizde devamını bulabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Bu muhteşem yapının yandan baktığımızda doğal görünümü ve şekli ile dışarıdan bakıldığında dahi büyüleyici gelebilir. Modern evin diğer yan kısmına baktığınızda ise sanki çatı kısmında kuyruklu bir cisim varmış gibi görünsede farklı bir tasarımla kavis getirerek değişiklik yapılmış. Modern ev dekorasyonunun içine baktığınızda ise dış görünümünden ayrı bir dünya gibi duran ama oldukça uyumlu yer ve tavan zemin tamamen ahşap üzerine dekore edilmiş uzunlamasına gelen bir mutfak tasarımını göreceksiniz. Orta giriş kısmında ise yemek bölümü ve oturma kısmı iki ayrı bölüme ayrılarak tasarlanmış ki dikkat ederseniz kocaman bir ev içinde fazla bir aksesuar malzemesi göremiyorsunuz 🙂 Ve bir başka ayrı bölümü ise büyük geniş camlara sahip ve camların çerçeve kısımları ahşaptan yapılmış olağan üstü manzarası ile de keyfi sürdürebilirsiniz her ne kadar rüya da olsa  =)  Modern evin iç yapısındaki orta bölümü baca şeklinde gelen taşlarla dekore edilmiş ve çevresinden devam eden merdiveni ile alt ve üst katlara çıkmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra evin tam ortasında olan bu görüntü ilede oldukça şık bir görünüm kazandırmış. Evler, modern lüks evler,evlerin dış yapısı,ev tasarımı,ev dizaynı, modern evlerin iç ve dış görünümleri, ev odaları.. Merdivenlere geldiğimizde ise kuş bakışı olarak alınmış bir örnek bulunuyır. Basamakların yapısına dikkat edebilirsiniz. Mutfaklarına doğru uzandığımızda ise Amerikan stilinde bir ünite set ile dekore edilmiş yine ahşap bölmelerden oluşan bir tasarım bulunuyor. Banyosu ise hafif eğilimli gelen geniş ve yuvarlak tavan tasarımı yapılmış ve yine dikkat edeceğiniz gibi banyo lavabo setin kavisli gelmeside banyoda bir farklılık yaratmış. Modern ve lüks evin odaları banyosu, mutfağı ve yatak odası görüntüler için galerimize uğramayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
lüks evler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?