• DOLAR
  3,5200
  % -0,03
 • EURO
  4,0187
  % -0,20
 • ALTIN
  140,2976
  % -0,15
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Kristal Taşlı Modern Avize Modelleri

Kristal Taşlı Modern Avize Modelleri

Evimizi dekore ederken ışıklandırmada bir o kadar önemlidir.. Bir avizeciye gittiğimiz zaman o kadar çeşitli avizeler vardır ki hangi birini alacağımızı şaşırırız. Ama sitemizdeki modellerden en azından ü. aşağı beş yukarı bir fikir edinebilirsek gideceğiniz avizecide en azından benzeyen bir modeli seçebilirsiniz.. O kadar çeşitli avizeler yapılmaktadır ki ister taşlı kristal,ister daha modern taşlı kristal […]

Evimizi dekore ederken ışıklandırmada bir o kadar önemlidir.. Bir avizeciye gittiğimiz zaman o kadar çeşitli avizeler vardır ki hangi birini alacağımızı şaşırırız. Ama sitemizdeki modellerden en azından ü. aşağı beş yukarı bir fikir edinebilirsek gideceğiniz avizecide en azından benzeyen bir modeli seçebilirsiniz.. O kadar çeşitli avizeler yapılmaktadır ki ister taşlı kristal,ister daha modern taşlı kristal yok ben ben taşlı istemiyorum der iseniz de o zaman daha klasik modellere de yönelebilirsiniz. Eğer klasik de istemiyor iseniz,çağdaş modern avilzeride alabilirsiniz.. Krom üstüne monte edilmiş beyaz kristal ve siyah renkli kristal,siyah bir mobilya takımına ne kadar şık duracağına tahmin edemezsiniz.. Yada ince bir kablo ile tutturulmuş değişik camdan yapılmış modernize bir avize.. Kenarları beyaz kavisli gelen sarkık taşlardan yapılmış modern  ışıklandırma sistemi ile evlerinizin her hangi bir kısmını değişik halde dekore edebilirsiniz..  Galarimizde gördüğünüz diğer bir model ise mor çerçeveli daire şeklinde tasarlanmış kristal taslar ile diyan edilmiş avizeyi görebilir,dilerseniz günümüz yerlerinde dahi bu ve buna benzer ürünleride bulabilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Büyük salonda gayet hoş duracak spot ve altında kocaman yuvarlak top şeklin ebenzeyen kristal taşlarla süslü bir sakıt da evinizde gayet hoş bir hava yaratacaktır.. Salonunuzda örnek verdiğimiz yani galerimizde gördüğünüz bir kaç tane kristal modern diyazn edilmiş modellerden seçebilirsiniz.. Eğer tavanınız çok yüsek değil ise, çok uzun olmayan modeller daha şık duracaktır. Hemde odanız daha çok aydınlanacaktır bu taşlar sayesinde. Aynı çevresi siyah krom ve içi tamamen kristal taşlar ile dizayn edilmiş avize gibi.. Modern avizeler,avize modelleri,salon avizeler,modern sakıtlar,kristal avizeler, şekilli avizeler, farklı avizeler..Eğer ki çok süslü taşlı avizeler sevmiyor iseniz, o zaman daha sade avilere yönebilirsiniz. Vey adaha çılgınca daha modern avizelere de yönebilirsiniz. Bu ister yuvarlak top şekilde olabilir veya küp küp bir model olabilir yada modern  gümüş krom bir avize olabilir.. Avize alırken evimizin stiline dikkat etmelisiniz. Ço yüksek tavanlarda kısa avizeler hoş durmayacaktır. Yada alçak bir tavanda çok uzun sarkıtlar yine hoş durmayacaktır. O yüzden avize alırken bu iki orantıya çok dikkat etmelisiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
avize modelleri
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?