• DOLAR
  3,5303
  % -0,25
 • EURO
  4,1595
  % -1,08
 • ALTIN
  142,8965
  % -0,74
 • BIST
  106.147
  % -1,29
 • TARİH: 04.08.2017
Köşe Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Takımları

Birbirinden güzel ve şık  modeller ile odalarınızı şenlendirebileceksiniz. Kanepe modellerinde tercih edilmesi gerekenlerden biri kanepelerin açılıp kapanabilir olmasıdır. Ufak evler için ise güzel çözümler sunabiliyor. Siz nasıl ve ne şekilde bir tip model istediğinize karar verin zaten sonrası sanki kendiliğin oluyormuş gibi gelecektir 🙂 Eğer kaliteli ve aynı zamanda sağlam bir kanape koltuk istiyorsanız işçliğine […]

Birbirinden güzel ve şık  modeller ile odalarınızı şenlendirebileceksiniz. Kanepe modellerinde tercih edilmesi gerekenlerden biri kanepelerin açılıp kapanabilir olmasıdır. Ufak evler için ise güzel çözümler sunabiliyor. Siz nasıl ve ne şekilde bir tip model istediğinize karar verin zaten sonrası sanki kendiliğin oluyormuş gibi gelecektir 🙂 Eğer kaliteli ve aynı zamanda sağlam bir kanape koltuk istiyorsanız işçliğine ve kullanılan malzemelerine dikkat etmeli ve özen göstermeliyiz. Eğer kaliteli ve garantili olursa seçtiğiniz mobilyanız yıllarca hiç sorunsuz kullanabilirsiniz.  Son moda Mobilya modellerini yaratan sanatkarlar sizlere bir çok alternatif sunmaktadır. Tek renk olarak aldığınız bir koltuğun yanına değişik renkte kullanacağınız her hangi bir renkte  koltuk ile değişik bir takım yaratabilirsiniz. Modern kanepeler, salon dekorasyonu kanepeleri, köşe koltuk mobilyaları, koltuklar, yeni trend koltuk modeller, kanape modelleri..Salonunuz eğer geniş ise bunu ”L” şeklinde ki bir koltuk takımı ile değerlendirebilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Koltuklarda en çok sevdiğimiz renkler genellikle beyazdır. Fakat en önemli sorunların başında gelen durum ise beyaz renklerinde çabuk kirlenme özelliği çoktur. Eğer beyaz bir koltuk seçecek isek kumaşın özellikle kir tutup tutmayacağını alacağımız yere özellikle sormalıyız.  2012’de mobilya modelleri genellikle beyaz, krem, siyah, kırmızı ve deri üzerine yapılmıştır. Resimleride eğer dikkatli görürseniz son olan ve aynı zamanda modern modelleri üzerine çalışılmış olan farklı koltuk ve kanape çeşitlerini görürsünüz. Genellikle evlerinizin duvar renklerine bire bir uyum içinde olmasını isterseniz ayrı ya da daha farklı büyüleyici kılmasını istiyor iseniz zıt renkler ile görsellik katabilirsiniz. Ben şuan sadece sizler için ”L” tipi köşe koltuk ve kanape modellerini gösterdim. Sizler kendi iç dünyanızda ve fikriniz aynı zamanda odalarınızda, salonlarınızda nasıl ne şekilde ne türde olmasını karar vermeniz kalıyor. Arzu ederseniz eğer koltuklarınızı veya kanapelerinizi küçük yastıklarla süsleyebilirsiniz. Bu yastıklar ister koltuk-kanapelerine renklerine uydurabilir, dilerseniz de değişik renkteki küçük yastıklarla süsleyebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?