• DOLAR
  3,5237
  % 0,08
 • EURO
  4,0248
  % -0,04
 • ALTIN
  140,7793
  % 0,08
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Koridor Ve Antre Dekorasyonları

Koridor Ve Antre Dekorasyonları

Salonlar yaşam alanları arasında en önemli bir bağlantıyı yani koridorları çıkartır önümüze.. Evlerinizde antre-koridor mevcut ise çok farklı hal ve hallerde dizayn edebilirsiniz. Sadece basit birkaç dokunuşla koridorunuzu daha sıcak enerjik ve yaratıcı yada davetkar bir hale getirebilirsiniz. Odaları, banyoları, salonu birbirine bağlayan koridor evde en çok kullanılan yerdir bilindiği gibi. Genellikle tek sayılı gruplar […]

Salonlar yaşam alanları arasında en önemli bir bağlantıyı yani koridorları çıkartır önümüze.. Evlerinizde antre-koridor mevcut ise çok farklı hal ve hallerde dizayn edebilirsiniz. Sadece basit birkaç dokunuşla koridorunuzu daha sıcak enerjik ve yaratıcı yada davetkar bir hale getirebilirsiniz. Odaları, banyoları, salonu birbirine bağlayan koridor evde en çok kullanılan yerdir bilindiği gibi. Genellikle tek sayılı gruplar üç-beş parça, gruplandırma unsurları göze hoş görüntü oluşturur. Ve tabiikide misafirlerimiz. Aslında davetli olan misafirlerimiz,eş dostlarımız aslında evimizin hemen hemen her kısmını göremezler sizler gezdirmedikçe. Fakat ilk göze çarpan unsur olarak bilinen holler,koridor ve antreleri görebilirler. Bu yüzden ilk giriş alanı olan bu kısmı adeta bir cevhere dönüştürebilirsiniz. Eğer çok uzun ve geniş ise klasiklemiş haller yerine daha farklı dekore edebileceğiniz alanlarınız çıkacaktır. İçten oyum yaparak raf halime getirerek yada ışıklandırma ile bir kaç değişiklik yapabilirsiniz. Koridor örnekleri,antre dizaynlar,koridor tasarım,antreler,koridor dekorasyonu..Duvar tabloları kullanarak yada raflar yaparak değişik tonlarda çarpıcı şekiller çıkararak veya ışıklandırma sistemi ile ufak çaplı dekorasyonlar yapabilir yada tamamen baştan değiştirebilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstlerine tıklayın.

Eğer salon alanlarda daha keskin ve temiz estetik seçerseniz, soft duvar kağıtları dahi kullanabilirsiniz. İnce şeritle farklı hava katabilir yada dokuma ürünleri ile iştisamlı bir havaya sokabilirsiniz. Çok uzun koridorlar yada dar koridorlardan birine sahipseniz dar alanı geniş gösterecek her türlü yapı malzemeleri mevcut. Klasik bir ışıklandırma ile kasveti dağıtmak isterseniz aklınıza gelebilecek her türlü dekoratif ürünleri kullanabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken tek konu vardır ki; oda şayet koridorunuzu antrelerinizi dekore ederken değiştirmeye başlarken evlerinizin diğer odalarına tamamlayıcı ve uyumlu bir stil ile belirlemeyi unutmayın. Şayet farklı bir hayaliniz varsa elbette ki bu sizlerin yaratıcılığına giriyor. Salon tasarım modellerinde ki en başta ve en sık kullandığımız olan bu koridor ve antreler içinde sizler için bir kaç görüntü ekledim. Kendi evlerinizde sizler nasıl ne şekilde olmasını isterseniz isteyin sonuç olarak herşey bittiğinde farklılığı anlayacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
antre koridor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?