• DOLAR
  3,4947
  % -0,23
 • EURO
  4,1763
  % -0,22
 • ALTIN
  145,6576
  % 0,40
 • BIST
  104.123
  % 0,12
 • TARİH: 22.09.2017
Klasik Salon Dekorasyon Örnekleri

Klasik Salon Dekorasyon Örnekleri

Klasik dekorasyon ve mobilya meraklılarına özgü klasik salon dekorasyon konumuzla devam ediyoruz.. Salonlarımız özel ve özverili olması açısından dikkatli davranırız çoğu zaman. Klasik mobilyaları sevenler belki de salon dekorasyonunda klasik modelleri tercih edeceklerdir. Klasik mobilyalar her ne kadar biraz ağır ve kasvetli olasada bunu modernleştirmekde sizlerin elinde. Klasik mobilyalarda renkleri biraz daha canlı tutmak ve […]

Klasik dekorasyon ve mobilya meraklılarına özgü klasik salon dekorasyon konumuzla devam ediyoruz.. Salonlarımız özel ve özverili olması açısından dikkatli davranırız çoğu zaman. Klasik mobilyaları sevenler belki de salon dekorasyonunda klasik modelleri tercih edeceklerdir. Klasik mobilyalar her ne kadar biraz ağır ve kasvetli olasada bunu modernleştirmekde sizlerin elinde. Klasik mobilyalarda renkleri biraz daha canlı tutmak ve ışıklandırma sistemleri ile daha hoş bir ortam yapabilirsiniz. Klasik mobilyalar ve özellikle salon ev dekorasyonlar her ne kadar bana uzak olsada sizlerin arasında mutlaka cazip gelenleride vardır. Bilnen ahşap mobilyalardan yola çıkarak daha modern halde tasarlanmış lakin yinede klasikliğini bozmadan dizayn edilmiş salon tasarımlarını siz sevenler için bir kaç örnekle anlatmaya çalışacağım.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Salonlarımız misafirlerimiz için çok daha önemli ve güzel olmak zorundadır. Sevdiğimiz dostlarımız ve misafirlerimiz için özen göstermek zorundayız. Salon dekorasyonlarında bilinen mobilyalar dışında biraz klasik takılmak isteyenler için tasarlanmış modern yapıdaki bu mobilyalar dekoratif beyaz renklerle tasarlanmış bir salon dekorasyonu yapabilirsiniz. Beyaz renklerin olması kasvetini daha az sayıya indirir ve daha saf görünmesini sağlamakatadır. Geniş salonları olanlar içn aynı ve ayrı köşesinde yine galerimizde de göreceğiniz gibi geniş beyaz bir klasik yemek odası ilede korasyonu tamamlayabilirsiniz. İtalyan dekorasyonlarından salon tasarımında açıcı renk olarak bordo renklerine kaçan bir duvar kağıdı ile mobilyalarında ki uyumu görebilirsiniz. Salon tasarımı, salon oturma grupları,salon dekorasyonu,klasik salon mobilyaları, klasik salon modelleri,  dekorasyonu, salon örnekleri.. Klasikliğin yanı sıra hemde daha şık durmasını istiyorsanız kırmızı renkli bir salon oturma gruplarından da dekore edebilirsiniz. Yine bir başka örnekte göreceğiniz geniş salonlar için ayrı bir yemek odası kısmında klasik sandalyede tasarlanmış mor çiçekli modern bir hava katarakta ağır klasik havasını biraz daha canlı tutmuştur. Farklı salon dekorasyonlarında klasik model sevenler ve bu konuda fikir almak isteyenler için değişik tasarımlar yapmanız olası. Farklı renkerle daha canlı tutarak klasik salon dekorasyonlarından beğendiğiniz birini sizlerde kendi evlerinizin salonlarına yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?