• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
İtalyan Tasarım Modern Duvar Üniteleri

İtalyan Tasarım Modern Duvar Üniteleri

Salon ve oturma odalarınızı modern duvar üniteleri ile dekore etmek isterseniz eğer farklı tasarımları ile ünlü olan İtalyan mobilyaları ile çok daha farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. İtalyan tasarımları ki bildiğiniz gibi son derece kaliteli ve oldukça lüks ürünlere sahipler. Kullanılan malzemesinden tutunda renklerin canlılığıan kadar son derece ince düşünülmüş. İstediğin modelde ve istediğin şekillerde hatta […]

Salon ve oturma odalarınızı modern duvar üniteleri ile dekore etmek isterseniz eğer farklı tasarımları ile ünlü olan İtalyan mobilyaları ile çok daha farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. İtalyan tasarımları ki bildiğiniz gibi son derece kaliteli ve oldukça lüks ürünlere sahipler. Kullanılan malzemesinden tutunda renklerin canlılığıan kadar son derece ince düşünülmüş. İstediğin modelde ve istediğin şekillerde hatta renklerde olan bu üniteler ile hem LCD ekran tvlerinizi yerleştirebilir hemde daha geniş isterseniz eğer aksesuar olarak bir kaç ürünler koyarakta daha hoş ve çekici bir dekorasyon yabilirsiniz. Modern duvar ünitelerinin İtalyan tasarımlarını görmek ve fikir almak için galerimizede uğrayarak nasıl ve ne çeşitte mobilyalar olduğunu görebilir sizlerde farklı dekorlar yapabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Kenarları ve üst kısım ahşap lake olarak tasarlanmış ön yüzleri ise parlak siyah lake boya ile geçilmiş son derece modern bir duvar ünitesi ile salonlarınızı daha farklı gösterebilirsiniz. Mobilyalarınız ve hatta duvarlarınız beyaz renklerde ise ya da beyaz renk ve de tonlarını seviyorsanız eğer yine başka örneklerde de göreceğiniz gibi modern İtalyan tasarımı olan beyaz renkli bir duvar ünitesinede sahip olabilirsiniz. Evlerinizdeki mobilyalarınız ahşap koyu renklere hitap ediyorsa yine bir başka İtalyan tasarımı olan ve çekceli özelliğe sahip camdan rafları bulunan bir başka duvar ünitesi ilede dekore edebilirsiniz. Modern duvar üniteleri, italyan tasarımları, italyan beyaz renkli duvar ünitesi örnekleri modelleri.. Son derece modern ve lüks görünümlü bir bir duvar ünitesi arzu ediyorsanız eğer örneklerimizde de göreceğinizi gibi son derece mükemmel tasarlanmış yine parlak beyaz renkli ve mor ışıklandırma sistemi ile duvar ünitesi ve aynı zamanda büfesi ile salonlarınızı muhteşem bir dekorasyon yapabilirsiniz. İsterseniz siyah renkli dilerseniz beyaz kırmızı renklerle vey aneyi nasıl istiyorsanız her türlü tasarımları ile özellikle salonlarınız için İtalyan tasarımı olan bu duvar ünitelerinden biri aslında her evde olmalı. Daha fazlası için galerimize uğrayabilir yeni fikirler alabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
duvar üniteleri
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?