• DOLAR
  3,6214
  % 0,01
 • EURO
  4,1301
  % -0,23
 • ALTIN
  141,2840
  % -0,97
 • BIST
  100.084
  % -0,54
 • TARİH: 09.07.2017
İtalyan Tasarım Duvar Ünite Ve Raf Modelleri

İtalyan Tasarım Duvar Ünite Ve Raf Modelleri

Oturma odalarınız için çok daha iyi ve ideal bir ev dekorasyonu yapmak herkes ister. Peki duvar köşelerinize unite olarak bir kitaplık yapmak ister miydiniz? Lego olarak tasarlanmış küplü ve geometrik şekilleri ile farklı bir hava veren duvar ünite ve raf sistemleri ile hem hoş bir dekor hem de aksesuarlarınız için yeni bir yer olacaktır. Hem […]

Oturma odalarınız için çok daha iyi ve ideal bir ev dekorasyonu yapmak herkes ister. Peki duvar köşelerinize unite olarak bir kitaplık yapmak ister miydiniz? Lego olarak tasarlanmış küplü ve geometrik şekilleri ile farklı bir hava veren duvar ünite ve raf sistemleri ile hem hoş bir dekor hem de aksesuarlarınız için yeni bir yer olacaktır. Hem duvar ünitesi hemde raf sistemi olarak kullanılan bu mobilyalar İtalyan tasarımcılarına ait. Hal böyle olunca da ortaya bu denli kaliteli ve değişik dekorasyonlar çıkıyor.  2013 yılının modern mobilyaları arasında yer alan bu İtalyan duvar ünite ve raf sistemlerini ister oturma odalarınızda dilersenizde salonlarınızda kullanabilirsiniz. LCD ekran tv yerleri dahi bulunuyor. Veya isterseniz sadece kütüphane tarzındı sadece daha modern şekilde tasarlanmış rafları ile de ister kitaplarınızı dilerseniz küçük ev aksesuarları ile de hoş bir dekor yapabilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Resimlerimizi incelerseniz eğer görecekseniz ki beyaz gri renklerinde modern hem duvar ünitesi hem de üstünde duran modern raf dizaynı ile LCD ekran Tv lerinizi yerleştirebilir ve raf sistemlerine kitap,dvd yada benzeri ev aksesuarlarını ekleyerek hoş bir dekor yapabilirsiniz.. Eğer salon yada oturma odalarınızın duvarları geniş ise yine başka İtalyan tasarımı olan siyah dolap ve krem renkli küp şeklinde olan bir ev tasarımla hem görsellik hem de daha toplu ve modern durmasını sağlayabilirsiniz.. Modern tasarımlar, italyan tasarımları, duvar üniteler, duvar rafları, modern duvar üniteleri, duvar dizaynı, duvar ünite modelleri,duvar raf sistemleri,duvar kütüphanesi,duvar raf ve ünite örnekleri.. Bir başka oldukça şık ve modern duran siyah renkli duvar ünite ve geometrik şekilleri ile raflarında evlerinizin bir köşesinde gayet güzel duracaktır. İtalyan tasarım harikalarından bir başka örnek ise yeşilin her tonları ile tasarlanmış dekoratif duvar rafları ile de hem şık hem de düzenli görünecektir. Modern İtalyan tasarım duvar ünite ve raf modellerini daha fazlasını görmek ve fikir almak için galerimize bakarak mevcut örnekleri görebilir ve yararlanabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?