• DOLAR
  3,4437
  % -1,16
 • EURO
  4,1112
  % -0,08
 • ALTIN
  142,9839
  % 0,39
 • BIST
  109.755
  % 0,55
 • TARİH: 26.08.2017
İtalyan Tasarım Büfe Modelleri

İtalyan Tasarım Büfe Modelleri

Salonlarımızın olmazsa olmazından biride büfedir. Büfelerin önemi ise evimizdeki hem bir aksesuar hemde fazla eşyalarımızı ki bunlar bardaklar misafirler için ayrılmış olan tabaklar ve bir çok eşyalarımızdır. Hem salonların görünümünü zenginleştirir hemde fazlalıkları ve aynı zamanda bizler için özel şeyleri oraya düzenleyerek koyarız. Benim sizlere göstermekde olduğum büfe modellerinin hepsi İtalyan tasarım harikalarından bir kaç […]

Salonlarımızın olmazsa olmazından biride büfedir. Büfelerin önemi ise evimizdeki hem bir aksesuar hemde fazla eşyalarımızı ki bunlar bardaklar misafirler için ayrılmış olan tabaklar ve bir çok eşyalarımızdır. Hem salonların görünümünü zenginleştirir hemde fazlalıkları ve aynı zamanda bizler için özel şeyleri oraya düzenleyerek koyarız. Benim sizlere göstermekde olduğum büfe modellerinin hepsi İtalyan tasarım harikalarından bir kaç örnek. İtalyan mobilyaları ki bildiğiniz gibi oldukça kaliteli ve hakiki ürünler olduğundan dolayı sadece sizlerin kafanızda nasıl bir model olmasını istiyorsanız eğer bakarak fikir alabilir özel olarak yaptırabilir veya benzerini bulabilirsiniz mutlaka. İsterseniz ayrı bir büfe mobilyası yada LCD Tv altlarında olan duvar büfeleri ilede salonlarınızı dahada zenginleştirebilir hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Salonlarınızda ki mobilyalar meşe ağacından yapılan ahşap ürünlerden oluşuyor ise ve açık renkli mobilyalarınız varsa ahşap meşeden yapılmış modern dizaynları ile büfe kullanarak ortamınızı daha güzel yapabilirsiniz. Mobilyalarınız ve duvar renklerine aynı özgüde olmasını arzu ediyorsanız eğer beyaz lake ahşap dolapları olan şık bir büfe ilede salonunuzun bir köşesini tamamlayabilirsiniz. Yukarıda da dediğim gibi LCD duvar tv altına hoş beyaz renkli yada arzu ettiğiniz renk ve modelde büfeler ilede galerimizdeki örnek gibi bir tasarım yapabilirsiniz. Çok bir yer kaplamasını istemiyorsanız eğer yine beyaz renkli ahşap dörtlü kapıları ile bir köşede hoş bir dekor sağlayabilirsiniz. Uzunlamasına bir model beğeniyor ve istiyorsanız eğer İtalyan tasarım harikalarından yine bir diğer örnek ile beyaz renkli ahşap lake ve şeffaf cam rafları ile tasarlanmış bir modellede evinizi çok şık ve zarif bir hale getirebilirsiniz. Modelleri ve renkleri ile bir çok örnekler çıkartılabilir ki bunlardan biride elips şekilde kavisli gelen camları ile modern bir tasarım harikası olan beyaz ve turkuvaz renkli cam büfelerde eminim ki hoş duracaktır. Daha bir çok renkleri siyah büfe modelleri,modern büfeler,beyaz büfeler,italyan tasarım büfeler,büfe modelleri,ahşap büfeler,büfe örnekleri bulabilir sizlerde evlerinizin salonlarınızda istediğiniz bir köşesinde bu mobilyalar ile hoş bir dekor yaratabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
büfe modelleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?