• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
İtalyan Stili Klasik Koltuk Ve Kanepe Modelleri

İtalyan Stili Klasik Koltuk Ve Kanepe Modelleri

Klasik mobilyalardan hala vazgeçmeyenler ve sevenler için bir başka konumuz ise yine bir İtalyan tasarımı olan klasik tasarım koltuk ve kanepeler. Kendi has özelliğini yitirmeden tasarlanmış klasik görünümü korumuş ama daha çağdaş bir dizayn olarak tasarlanmış mobilyalar salonlarınızın bir köşesinde daha iyi duracaktır. Eskilerden kalma dedelerimizden yada büyük annelerimizden kalan en değerli eşyalardan mobilyalar konusunda […]

Klasik mobilyalardan hala vazgeçmeyenler ve sevenler için bir başka konumuz ise yine bir İtalyan tasarımı olan klasik tasarım koltuk ve kanepeler. Kendi has özelliğini yitirmeden tasarlanmış klasik görünümü korumuş ama daha çağdaş bir dizayn olarak tasarlanmış mobilyalar salonlarınızın bir köşesinde daha iyi duracaktır. Eskilerden kalma dedelerimizden yada büyük annelerimizden kalan en değerli eşyalardan mobilyalar konusunda bir koltuk yada kanepelerde hiç bir şekilde değiştirme olmadan kaliteli deri ve kumaşlar ilede sizlerde daha yenilikçi ve çağdaş bir koltuk yada kenepe yapabilirsiniz elbette ki.. Fakat klasik mobilyaları sevenler içinde İtalyan tasarımı olan deri kaplama ve özel kaliteli kumaşlar ile daha modern olarak sizlerin karşısına çıkartmış. Farklı tasarımları görmek için galerimize bakabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Salonlarının bir köşesinde klasik modellerden beyaz renkli ve kenarları ahşap kavre tonlarında tasarlanmış bir İtalyan koltuk takımı ile salonlarınızı değiştirebilirsiniz. Klasik koltuk olarak deriyi tercih ediyorsanız eğer,bilinen tarzı ile daha yenilikçi bir hale koyulmuş kahverenkli  bir koltuk ilede farklı bir hava yaratabilirsiniz.  Mobilyalarınıza uygun renkler konusunda klasik kırmızı renkli bir model ariyorsanız İtalyan tasarımı olan bu ürünler ilede zarifliği yakalayabilirsiniz..  Klasik mobilyalar,klasik koltuklar,klasik kanepe modelleri, koltuk takımları, klasik salon takımları, klasikl model  koltuk örnekleri, klasik mobilya modelleri.. Yine bir başka İtalyan tasarım mavi süet ile tasarlanmış klasik kanepe modeli salonlarınızın bir köşe yada orta kısımlarında oldukça şık duracaktır. Bir birinden farklı model ve renkli ile ister tekli koltuk, dilerseniz koltuk takımları veya kanepeleri ile klasik bir oturma takımı yapabilirsiniz. Bilinen kahve ve tonlarından tutunda dilerseniz deri dilerseniz kaliteli kumaşlar ile tasarlanmış ve farklı renklerine varıncaya kadar kendi arzunuz ve göz zevkinize göre klasik takımları evlerinizde kullanabilir ve farklı bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?