• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Harika Genç Odası Modelleri

Harika Genç Odası Modelleri

Harika Genç Odası Modelleri Genç odaları genelde cıvıl cıvıl olur gençler bu durumu çok severler nerede çiçekler böcekler arabalar var o tarz tasarımlara göz dikerler bizlerde gençlerimize oda hazırlarken öncelikle kesinlikle fikirlerini almalıyız kendi zevkimize göre döşememeliyiz kendi katkılarımız olsa da önemli olan onların fikirleri olmalı neticede o odayı onlar kullanacaklar.. Buradan yola çıkarak sizlere […]

Harika Genç Odası Modelleri

Genç odaları genelde cıvıl cıvıl olur gençler bu durumu çok severler nerede çiçekler böcekler arabalar var o tarz tasarımlara göz dikerler bizlerde gençlerimize oda hazırlarken öncelikle kesinlikle fikirlerini almalıyız kendi zevkimize göre döşememeliyiz kendi katkılarımız olsa da önemli olan onların fikirleri olmalı neticede o odayı onlar kullanacaklar.. Buradan yola çıkarak sizlere fikir vermesi açısından harika odalar göstermek istedik sizlere..

İlk modelimiz..deyim yerindeyse cıvıl cıvıl bir oda beyazın oda olarak tercih edildiği yatağın kafesli bir lakeden yapıldığı uyumlu komidin ve sehpahaları ile harika görünüyor, bu ortama cıvıl cıvıl çiçek desenli yatak örtüsü, perdeler ve duvar bordürleri eşlik etmiş size karışıkmış gibi gelse de tam onların seveceği bir oda olarak dikkat çekici..

Erkek çocuklar için tasarlanmış çalışma masalı ve ranzalı bir oda modeli bilindik odalardan renk uyumu çok güzel olmuş.. Olağan dışı bir oda gibi görünse de şirin olmuş, cibinlik yeşil dolaplar ahşap yatak ve renklerin uyumu harika.. Çok çocuklu aileler için tasarlanmış ranzalı bir oda fikri, ferforje yataklı genç kız odaları dizayn ve renkleri ile çok şık, gri ve pembenin birleştiği harika oda, beyaz lake çalışma odası ve hasır sandalyesi ile bütünlük içinde, hello kityy desenleri ile pembe ile beyazın uyumunu görebileceğiniz ranzalı bir oda, renk cümbüşü yatak örtüleri ile başka bir oda ve daha için galerimize buyurun..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?