• DOLAR
  3,5228
  % -0,14
 • EURO
  4,1346
  % -0,27
 • ALTIN
  143,6326
  % -0,12
 • BIST
  107.529
  % -0,16
 • TARİH: 31.07.2017
Duvar Raf Ve Dizaynları

Duvar Raf Ve Dizaynları

Ve bir başka duvar dekorasyon örneklerinden olan raflar.. Farklı ve çeşitli modelleri ile duvarlarınızın boş alanlarını yada köşe kısımlarını doldurmak isterseniz eğer elinizde olan iç beş eşyalarınızı burada tutmak istiyorsanız yada süslüğü açısından farklı dizaynlamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz bir kaç örnekler mevcut. Tabii istediğiniz yada hayalinizde olan daha farklı tasarımlarıda bulabilirsiniz.. Örneğin oturma odanızı ele […]

Ve bir başka duvar dekorasyon örneklerinden olan raflar.. Farklı ve çeşitli modelleri ile duvarlarınızın boş alanlarını yada köşe kısımlarını doldurmak isterseniz eğer elinizde olan iç beş eşyalarınızı burada tutmak istiyorsanız yada süslüğü açısından farklı dizaynlamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz bir kaç örnekler mevcut. Tabii istediğiniz yada hayalinizde olan daha farklı tasarımlarıda bulabilirsiniz.. Örneğin oturma odanızı ele alalım.. Hem düzenli hemde şık bir hale sokmak istiyorsanız eğer aliminyum demiri ike değişik şekilli rafları ile cdleriniz yada kitaplarınız veya bir kaç ufak aksesuarlarınızı koyarak daha havalı bir hale sokabilirsiniz.. Yada salonunuzda ahşap açık renkli kare şeklinde veya iç içe girmiş durumda modern büyüklü küçüklü duvar dizaynları ilede yine bir kaç küçük aksesuarlar ilede farklı bir hava elde edebilirsiniz.. Evinizin köşesinde bir alan varsa ve boş durmasını değilde daha modern bir halde şık durmasını istiyor iseniz küçük kareli katlı  basamak halinde dizayn edilmiş raflar ilede dekore edebilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Yine bir başka resmimizde gördüğünüz zaman üçlü koyu kahve tonlarında gayet modern yapılmış ev aksesuarları ile doldurulmuş ve bir bütünlük görsellik kazandığını görebilirsiniz.. Evlerinizde koyacağınız alan her neresi olursa olsun duvarlarınız beyaz ise beyaz renklere özgü gayet şık duracak dikdörtgen motifli duvar rafları ilede benzersiz güzellikte.. Daha farklı tasarımları olan raflarda bir tarafı camdan diğer tarafı ise ahşap koyu renkli kare küp modelinle yapılmış ayrı duvar raflarını göreceksiniz. Duvar rafları,modern raflar,cam raflar,ahşap raflar,koyu renkli raflar,cd rafları,kitap rafları,aksesuar rafları,modern duvar rafları.. Daha klasik ama modern durmasını istediğiniz bir duvar rafları istiyorsanız en sade ve yalın hali ile tasarlanmış üçlü çerçeve şeklinde tasarlanmış duvar rafları ile sizlerde dizayn edebilirsiniz.. Balkon,teras yada mutfaklarınız için bir birinden farklı duvar rafları bulunuyor. Eğer bunlara meraknız var ise ve daha farklı bir halde durmasını istiyorsanız galerimiz ile birlikte sizlerinde düşüncelerini daha çok zenginleştirebilir..

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?