• DOLAR
  3,5212
  % 0,01
 • EURO
  4,0220
  % -0,12
 • ALTIN
  140,5753
  % 0,01
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Dekoratif Kilim Örnekleri

Dekoratif Kilim Örnekleri

Oturma odalarına uygun farklı ve dekoratif tasarımları evlerinizin zeminlerinde kullanarak adeta farklı bir bakış açısı yakayalabilirsiniz. Modern olarak dokuması ve renklerine kadar oldukça hoş ve farklı görünüyorlar. Canlı renklerin yanı sıra koyu renklerde hakim. Hatta her renkleri seviyorsanız eğer koridorlarınıza dahi bu güzel kilimleri kullanarak evinizin enerjisini yükseltebilirsiniz. Bazı modeller bir kilimden çok sanki ince […]

Oturma odalarına uygun farklı ve dekoratif tasarımları evlerinizin zeminlerinde kullanarak adeta farklı bir bakış açısı yakayalabilirsiniz. Modern olarak dokuması ve renklerine kadar oldukça hoş ve farklı görünüyorlar. Canlı renklerin yanı sıra koyu renklerde hakim. Hatta her renkleri seviyorsanız eğer koridorlarınıza dahi bu güzel kilimleri kullanarak evinizin enerjisini yükseltebilirsiniz. Bazı modeller bir kilimden çok sanki ince bir kumaş üzerinde sanatsal faaliyetlerini ortaya dökerek bir yağlı boya çalışması gibi dursalar da oldukça güzeller. Günümüzde benzeri tasarımlar mevcut hatta belki de daha olağan üstü kilimlerde vardır. Lakin biz sizlere küçük örnekler sunarak nasıl farklı ve aynı zamanda modern kilim bulurum sorusuna biraz olsun yardımcı olmaya çalışıyoruz. Farklı modellerde ve renklerde kilimler hakkında fikir edinmek için galerimizede bakarak daha değişik düşüncelerede kapı açabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Rengarenk modern ve çok renkli kilim herhangi bir oda ev dekorasyonu için oldukça uygun olacaktır çünkü hem eğlenceli renklere sahip hemde oldukça modern bir görünümü bulunuyor. Çok renkli geleneksel çağdaş tasarım olan diğer bir başka kilim modeli ise geleneksel bilinen dekorlar arasında daha rahat bir şekilde odayı canlandırır. Zerafetli bir kilim isterseniz eğer çekici renk yolları ile yani kırmızı sarı ve siyah desenleri sofistike ve modern bir görünüm sağlayacaktır. Modern kilimler, kilim örnekleri, çeşitli kilimler, kilim örnekleri, dekoratif kilimler, renkli kilimler, koyu renkli kilimler, farklı kilimler, kilim modelleri.. Modern kare desenleri olan bir başka kilim modelinde ise kahverengi, yeşil, kırmızı ve kiraz renkleri ile odalarınızda ayrı bir canlılık ve cazip bir hale getirecektir. Bir birinden farklı modern ve renkli kilimler aslında bazıları en azından diyebilirim ki bir dokumadan çok bir usta ressamın üzerinde şekillerle ve renklerle oynaması gibi bir görüntüleri bulunuyor. Eğer evlerinizde farklı bir tasarım olarak yer zeminlerinizde değişik kilimler arıyorsanız bence örneklerimizden yararlanmalısınız =)

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kilim modelleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?