• DOLAR
  3,5708
  % 0,09
 • EURO
  4,0907
  % 0,44
 • ALTIN
  140,4361
  % 0,26
 • BIST
  103.810
  % 0,61
 • TARİH: 13.07.2017
Dekoratif Avize Örnekleri

Dekoratif Avize Örnekleri

Özellikle salon dekorasyonu için vazgeçilmez aydınlatma aksesuarlarından biridir avizeler. İster klasik ister modern tasarımlarda olsa daha çok tercih edilen modeller arasında gelen kristal taşlı avizelerdir. Salonlarınızın aydınlatma araçlarından olan avize modellerinden ister modern dilerseniz klasik tasarımlarda bir kaç örneklerle göstermeye çalıştım. Avize seçiminde diğer ürünler ve eşyaların temizliği kadar bilindiği gibi avizelerinde bunlara ihtiyacı var […]

Özellikle salon dekorasyonu için vazgeçilmez aydınlatma aksesuarlarından biridir avizeler. İster klasik ister modern tasarımlarda olsa daha çok tercih edilen modeller arasında gelen kristal taşlı avizelerdir. Salonlarınızın aydınlatma araçlarından olan avize modellerinden ister modern dilerseniz klasik tasarımlarda bir kaç örneklerle göstermeye çalıştım. Avize seçiminde diğer ürünler ve eşyaların temizliği kadar bilindiği gibi avizelerinde bunlara ihtiyacı var bu yüzden çok taşlı avizeler işinizi biraz zorlaştırsa da şayet sevenler için tabiiki de ek bir alternatif seçeneği olabilir. Her bir zorluğun ardından gelen güzellik gibisi yoktur. Şayet modern ya da klasik avize seçimi yapmak isterseniz örneklerimizden yararlanarak ya da daha farklı modelleri günümüz mağazalarında bularak hem salonlarınızı daha görüntü olarak daha şık yapabilir, hem de daha net bir aydınlatma olanağı yapabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Klasik tasarımlarından biri olan parlak kristal taşları ile gayet hoş duran altın renkli bir avize ile salonlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Ki bu tür kristal taşlı avizeler aydınlatmanında gücü sayesinde parlaklıklığının yansımasını da fark edebilirsiniz. Biraz daha modern bir şeyler arıyorsanız eğer tamamen beyaz renklere sahip olan kristal taşlı bir avize modeli de tercihleriniz arasında olabilir. Avizenin tabiiki de illa ki uzun sarkıt zincir taşlarla ibaret olmadığını biliyoruz bu yüzden daha dekoratif birşeyler arıyorsanız eğer örneklerimiz de de göreceğiniz gibi yine beyaz renkli taşlarla hoş bir tasarım olan ve taşları ile tamamlayan modern bir avizeyide kullanabilirsiniz. Avizeler, modern avizeler, kristal avizeler, avize modelleri,avize örnekleri, klasik, lüks,taşlı avizeler, salon avizeleri.. Eğer bunlar değil de daha değişik daha sıradışı ve daha modern bir tasarım arıyorsanız şayet, beyaz renkli saçaklı üzerinde sanki bir sürü beyaz saç varmış gibi görünen dekoratif bir avize ile de ortamı değiştirebilirsiniz. Galerimizde de eğer görürsenüz bir avize modeli sanki gelin buketine benzer bir hal almış ama onun ters hali ile tavana monte ettiğinizi düşünün. Böyle bir avize beyaz renkleri ve ucundaki taşlarla tasarlanmış oldukça dekoratif bir başka salon avize modelinide kullanabilirsiniz. Sadece taşlı olarak bir avize modeli örneği arıyorsanız mor ve beyaz renklerde yada bu avizelerin düz renk taşlı olanlarınıda kolaylıkla bulabilirsiniz. Modern siyah üzerinde koyu kahve taşları ile tasarlanmış olan avize modeli mesela benim favorim (= Salonlarınızın havasını ve aydınlatmasını değiştirmek için yünbinlerce örnek ve modeller bulabilir hatta çoğu zaman hangisini alıp neyi bırakacağınızıda şaşırabilirsiniz. Kafanızda bir model var ise belki de örneklerimizede bakarak daha farklı tasarımlar düşünerek evlerinizi aydınlatabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
avize modelleri
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?