• DOLAR
  3,5200
  % -0,03
 • EURO
  4,0187
  % -0,20
 • ALTIN
  140,2976
  % -0,15
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Değişik Tasarımlarla Aydınlatıcılar

Değişik Tasarımlarla Aydınlatıcılar

Evlerinizde yada evlerinizin herhangi bir odasında klasik görünümden uzaklaşıp hem etrafınızı aydınlatmak hemde farklılık katmak ister misiniz? Daha modern durmasını yada daha sıra dışı bir aydınlatıcı ile evlerinizde,odalarınız da kim istemez? Çok farklı sıra dışı ve hatta tarzın da ötesine çıkan farklı dekorasyon ve dizaynları ile hem evlerinizin odalarını daha başka hemde daha modern kılan […]

Evlerinizde yada evlerinizin herhangi bir odasında klasik görünümden uzaklaşıp hem etrafınızı aydınlatmak hemde farklılık katmak ister misiniz? Daha modern durmasını yada daha sıra dışı bir aydınlatıcı ile evlerinizde,odalarınız da kim istemez? Çok farklı sıra dışı ve hatta tarzın da ötesine çıkan farklı dekorasyon ve dizaynları ile hem evlerinizin odalarını daha başka hemde daha modern kılan bu lambaların çok daha değişik modellerinide bulabilirsiniz. Küçük bir ampulün en büyük halinde düşünülen ve bir küme şeklinde dekore edilen tavan asma modelleri ile farklılık yaratabilirsiniz. Yada Daha farklı modern çiçek şeklinde bir köşe lambası ilede evinizin bir köşesini aydınlatabilirsiniz.. Çok değişik ve sıra dışı olan bir başka lamba modelimizde ki galerimizde göreceksiniz,sanki bir dürümcünün ocak başı tipine benzer gibi oldukça değişik bir tavan lambası ilede tarzınızın ötesinede geçebilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Bir birinden farklı bu aydınlatıcılar isterseniz kristal sarkıtmalı lambalar ile isterseniz daha geometrik şekiller ile veya daha uçuk olan yine beyaz yuvarlak ve geometrik şekil gibi görünen üstünde minik beyaz fareleri ile süslenmiş sıradışı bir lamba ilede evinizin dekorasyonuna ek bir malzeme katabilir,daha çağdaş avize gibi duran ama aslında uzun zincirler ile dizayn edilerek avize şekli verilmiş daha yapıcı ve muhteşem bir tavan aydınlatma aracıda kullanabilirsiniz.. Modern lambalar,sıradışı lambalar,renkli lambalar,modern avizeler,sarkıtlar,aydınlatıcılar,değişik lambalar,masa lambaları,farklı ışıklandırmalar,trend aydınlatıcılar.. Günümüzde hala çok daha farklı modelleri bulunuyor çok daha farklı ve sıradışı, modern masa lambalarına kadar.. Bu yüzden eğer sizlerde odalarınızın normal bir aydınlatma dışında hemde göze çarpıcı bir model arıyor iseniz galerimize bir göz atmanızı öneririm..

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?