• DOLAR
  3,5595
  % 0,07
 • EURO
  4,0411
  % -0,03
 • ALTIN
  139,9917
  % 0,26
 • BIST
  101.208
  % 0,68
 • TARİH: 04.07.2017
Değişik Masa Ve Tavan Asmalı Lambalar

Değişik Masa Ve Tavan Asmalı Lambalar

Lambalar hayatımızda ki en önemli aydınlatma araçları. Aslında enteresan birşey içerisinde petrol gibi yanıcı bir maddesi olan ve elektriksiz olmadan bir işe yaramayan basit gibi sandığınız aletlerdir düşündüğümüz zaman. Farklı farklı çok çeşitli bir birinden değişik bazen akıla bile gelmeyen yeni,yeni,türlü,türlü icatları,figürleri olanlar lambalarımız. Bir zamanların sadece aydınlatma araçlarıydı mumlar,sonra gaz lambaları ve dahasonra normal […]

Lambalar hayatımızda ki en önemli aydınlatma araçları. Aslında enteresan birşey içerisinde petrol gibi yanıcı bir maddesi olan ve elektriksiz olmadan bir işe yaramayan basit gibi sandığınız aletlerdir düşündüğümüz zaman. Farklı farklı çok çeşitli bir birinden değişik bazen akıla bile gelmeyen yeni,yeni,türlü,türlü icatları,figürleri olanlar lambalarımız. Bir zamanların sadece aydınlatma araçlarıydı mumlar,sonra gaz lambaları ve dahasonra normal ele göze alışkanlık haline gelen standart lambalar. Her geçen gün yeni ürünler çıkmakta bildiğiniz gibi. Bazen neyi alacağınızı,ne yapacağınızı şaşırırsınız. Uzun lafın kısasına gelirsek eğer evet hayatımızın en önemli veri kaynağı ışıklarımız. Evlerinizi aydınlatmak için sıradan lambalar yerine  enteresan lambalarıda severiz çoğu zaman. Ve evet dediğim gibi daha önceki yazımda da,bazılarının temizlenmesi zor bazılarının ise kolay olsada illa en güzelini sever alırız kendimize.

Resimleri tam boy görmek için lütfen üstlerine tıklayın.

Farklı ve modern olan lambalar günümüzde artık çok tercih edilmekte. Modern masa lambaları, asma lambalar, tavan lambaları, değişik lambalar, ilginç lambalar.. Metal renkeri yada altın sarısı lambalar veya avizeler klasikleşmiş olsada bundan sonrasında nasıl ne şekilde nasıl bir farklı tasarım içinde olduğunu resimleri gördüğünüzde daha iyi anlayacaksınız. Dekor açısındanda hemde görsellik açısından da oldukça göz alıcı ve göze batan ürünler. Sizler evlerinizde çılgınca ve farklı birşey yapmak isterseniz veya uçuk kaçık birşey olmasını dilerseniz farklı dizaynlardaki lambalara bakabilirsiniz. Tavan asmalı ve değişik masa lambalarının yanı sıra ayaklı yerden biten modern lambalarına kadar ve daha fazlası var.  Evlerinize ayrı bir hava ayrı bir tutum sergilemek isteyenler için bir kaç görüntü paylaşacağım. Gördüğünüz modeller dışında yüz binlerce farklı sade ve deli dolu lambalar bulabilirsiniz. Siz nasıl bir şey isterseniz isteyin her türden her şekilde enteresan lambaları her yerde bulabilirsiniz. Farklı,değişik ve çılgınlık sevenler için ideal olabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
lambalar
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?