• DOLAR
  3,5197
  % -0,04
 • EURO
  4,0181
  % -0,21
 • ALTIN
  140,1421
  % -0,27
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Çok Şık Bebek Odaları

Çok Şık Bebek Odaları

Çok Şık Bebek Odaları Yeni bebek bekleyen hanımlar eğer halen aradığınızı bulamadıysanız size fikir verecek bir sürü modeli bir araya topladık ve sizlerin görmesi için hazırladık.. Şimdi sizi tatlı bir heyecan kaplamıştır, bebek yolda olduğu için hazırlıklara ise çoktan başlamışınızdır.. Eğer sizde bu arayış içinde halen odanızı hazırlamadıysanız bakım birde bizim seçtiğimiz modellere.. Mesela ilk […]

Çok Şık Bebek Odaları

Yeni bebek bekleyen hanımlar eğer halen aradığınızı bulamadıysanız size fikir verecek bir sürü modeli bir araya topladık ve sizlerin görmesi için hazırladık.. Şimdi sizi tatlı bir heyecan kaplamıştır, bebek yolda olduğu için hazırlıklara ise çoktan başlamışınızdır.. Eğer sizde bu arayış içinde halen odanızı hazırlamadıysanız bakım birde bizim seçtiğimiz modellere..

Mesela ilk modelimiz ahşap kullanılarak tasarlanmış beşik ve komidini ilginizi çekecektir bildiğiniz tasarımların dışında boyanmamış ahşap kullanılmış.. Bebeğiniz için beyaz bir beşik tercih ederken sizinde o ortamda vakit geçirmeniz için bir koltuk tasarlanmış maviler içinde.. Prensesler için ileride de kullanabileceğiniz araba şeklinde bir prenses odası da ilginizi çekebilir.. Beyaz hasır bir sepet beyaza boyanmış sade ve masumca ilk adımları bekler gibi aynı şekilde şifonyeri ile sade ve şık bir tasarım..Pembe perdeli gri puflu beyaz beşikli bir oda daha renkler muazzam.. Hazırlayacağınız oda eğer beyaz ve turkuaz renklerinden oluşacaksa ne kadar güzel olurduyu görebileceğiniz bir bebek odası takımı ilgi çekici görünüyor.. Gri beyaz beşiğe seçilmiş gri beyaz ve sarı ile kombinlenmiş bebek odası da harika görünüyor.. Beyaz bebek odası takımına turkuaz olarak boyanmış duvarlar da güzel bir fikir olur sizler için diye düşünüyorum.. Daha fazlasını görebilmek için aşağıdaki resimlere göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?