• DOLAR
  3,5240
  % 0,09
 • EURO
  4,0272
  % 0,01
 • ALTIN
  140,6989
  % -0,31
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuklar,çocuklarımız bizim herşeyimiz,bizim geleceğimiz. Onları en iyi koşullarda yetiştirmek büyütmek ve kötülüklerden korumak isteriz. Hepimiz bunu isteriz her anne her baba her aile ve her toplum bunu ister. Rengarenk odaları ve birbirinden farklı oyuncakları olmalıdır onların aslında hep daha iyisini yapmak istesekde bazen imkan olmuyor. Fakat şirin oyuncakları ile aksesuarlarını genişletebiliriz.0-3 yaş için minik sevimli […]

Çocuklar,çocuklarımız bizim herşeyimiz,bizim geleceğimiz. Onları en iyi koşullarda yetiştirmek büyütmek ve kötülüklerden korumak isteriz. Hepimiz bunu isteriz her anne her baba her aile ve her toplum bunu ister. Rengarenk odaları ve birbirinden farklı oyuncakları olmalıdır onların aslında hep daha iyisini yapmak istesekde bazen imkan olmuyor. Fakat şirin oyuncakları ile aksesuarlarını genişletebiliriz.0-3 yaş için minik sevimli bu küçük oyuncaklar aslında tam onlara göre. Her hangi bir toksin maddesi kalıtımsal boya maddesi bulunmadan sağlıklı şekilde kendi hayal dünyaları ile oyunlar oynayabilecekler. Size sunduğum şuan ki görüntüler ahşap el becerilerinden yola çıkılmış. Belki bizlerden daha eski olan sizlerde bilirsiniz hacı yatmaz bebeklerini. Bazılarımızın hala evinde durur bir tane yada aile boyu olanları mutlaka vardır. Ahşap oyuncaklar,ahşap çocuk odası aksesuarları, renkli ahşap çocuk oyuncak modelleri,ahşap ürünler,çocuk aksesuarları,ahşap aksesuarlar.

Resimleri tam boy görmek için lütfen üstüne tıklayın.

Bu küçük bireylerimizinde odalarında ahşaptan yapılmış olan hacı yatmaz bebeklerinden tutunda onlar için farklı ve renkli görünürde hareketli oyuncaklara kadar bulabilirsiniz. Minik kız çocuklarınız  ve erkek çocuklarınız için boyları 1 m kadar olan duvara yapışmalı 2 adet boy ölçeğine kadar mevcut. Aslında buluna bilen ürünler daha farklı sonuçlara kadar çıkartabilirizde. Çeşit çeşit bu oyuncaklar ister kız çocuklarınıza,ister erkek çocuklarınıza hitap edebiliyorlar. Ufak çocukların bunları görüpte istemeleri %100’dür 🙂 Çünkü renkleri o kadar çok alıcıdır ki,resmen göze hitap ederler. Çeşitli hayvancıklardan tutunda,arabalar,trenler,bebekler ve daha bir çok farklı ürün aksesuarları bulabilirsiniz.Açıkçası daha çok hayvan oyuncaklarını beğendim ve sevdim. Bu ürünleri bulmak isterseniz eğer,büyük oyuncak satan mağaza ve marketlerde bulmanız oldukça mümkün.Ben sadece bir kaç örnekle seçtiklerimi sizlere göstermek istedim. Bu sevimli güzel oyuncak aksesuarları ile minikleriniz eğlenceli vakit geçirebileceklerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?