• DOLAR
  3,5200
  % -0,03
 • EURO
  4,0187
  % -0,20
 • ALTIN
  140,2976
  % -0,15
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Çocuk Banyo Aksesuarları

Çocuk Banyo Aksesuarları

İlk görüşte hangisini alacağımızı şaşırdığımız ürünlerden biride herhalde çocuk banyosudur. Heleki anneliğe hazırlanıyorsanız,çocuğunuza hangisini alacağımızı şaşırırız. Gerekli gereksiz bir sürü ürünler alırız. Ki bu çocuk banyosu olursa,artık sabunundan şampuanına, pudrasından kolonyasına,havlusu,banyo oyuncakları ve banyonun diğer aksesuarları varda vardır. İşte bu bölümde ben size daha çok banyoda bulunan rengarenk perdeler veya çizgi film kahramanı olan yine […]

İlk görüşte hangisini alacağımızı şaşırdığımız ürünlerden biride herhalde çocuk banyosudur. Heleki anneliğe hazırlanıyorsanız,çocuğunuza hangisini alacağımızı şaşırırız. Gerekli gereksiz bir sürü ürünler alırız. Ki bu çocuk banyosu olursa,artık sabunundan şampuanına, pudrasından kolonyasına,havlusu,banyo oyuncakları ve banyonun diğer aksesuarları varda vardır. İşte bu bölümde ben size daha çok banyoda bulunan rengarenk perdeler veya çizgi film kahramanı olan yine renkli ve göz alıcı banyo perdeleri. Ve bu perdelere uygun renklere çeşitli diş fırçası ve dis macunu koyulan çeşitli aksesuarlar kullanabiliriz.  Çocuk banyosu,banyo aksesuarları,çocuk banyo aksesuarları,çocuklar için banyo oyuncaklar,çocuk klozet,çocuk havluları,renkli banyo perdeleri,çocuk banyo paspaslar.Herhalde çocuğunuzun banyoda düşüp kaymasınıda istemeyiz. Banyonun içine ayağı kaymaması için ayak şekilli figürlerinde yapışan matlarıda kullanabilirsiniz.

Resimleri net görmek için lütfen üzerine tıklayın.

Herhalde banyodan çıkarken de çocuğunuzun kaymasını istemezsiniz. Onun için birbirinden farklı renkli ve sevimli paspaslara ne demeli ? İnsan gerçekten hangisini alıp koymaya şaşırıyor. o kadar güzeller ki basmaya bile kıyamayacağımız paspaslardır. Sanki canlanıp çıkacakmış gibiler 🙂 Tuvalet ihtiyaçları için değişik farklı hatta komik klozet kapakları hepsi bir birinden canlı,renkli bir okyanus gibiler.Çocuğunuzu yıkadığınız zaman veya kendisi yıkanmak istediği vakit bunu dahada eğlenceli anlara dönüştürmek istiyorsanız ev dekorasyonu banyo oyuncak setlerine kadar farklı türden eşyalar bulabilirsiniz. O kadar ince düşünmüşler ki; kullanıcılar banyo içinde bulunan çocuk oyuncakları için renkli toplama küreği yapıp banyonun içinde süslü bir çocuk oyuncağı ile askılık yapmışlar. Ve bu görüntü asla banyoya çirkin bir görüntü vermiyor. Sırf çocuklarınız banyodan ve sudan korkmaması için banyoyu adeta bir çocuk bahçesine çevirmişler bu aksesuarlarla. Sizde kendi zevkinize göre çocuğunuzun banyosunu pekala bu gördüğünüz akseuarlarla döşeyebilir eğlencesine eğlence katabilir,sizlerde onunla beraber eğlenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
çocuk banyosu

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?