• DOLAR
  3,5197
  % -0,04
 • EURO
  4,0181
  % -0,21
 • ALTIN
  140,1421
  % -0,27
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Banyolar ve Banyo Dekorasyonu

Banyolar ve Banyo Dekorasyonu

Banyolar ve Banyo Dekorasyonu Harika dizayn edilmiş banyolar ve banyolarda kullanabileceğimiz küvet, armatürler ve benzeri dekorasyon ürünlerini görüp fikir edinebileceğiniz yeni bir galeri hazırladık.. Bu galerimizde banyonuzu dizayn etmek isteyenler için bir çok fikir edinilecek modeli bir arada görebileceksiniz.. Vernikli ahşap ve duvara monte aynaları siyah mermer zemini ve küveti ile dikkat çeken şık görünen […]

Banyolar ve Banyo Dekorasyonu

Harika dizayn edilmiş banyolar ve banyolarda kullanabileceğimiz küvet, armatürler ve benzeri dekorasyon ürünlerini görüp fikir edinebileceğiniz yeni bir galeri hazırladık.. Bu galerimizde banyonuzu dizayn etmek isteyenler için bir çok fikir edinilecek modeli bir arada görebileceksiniz..

Vernikli ahşap ve duvara monte aynaları siyah mermer zemini ve küveti ile dikkat çeken şık görünen banyolar.. Altın yaldız işlemeleri ile dikkat çeken bir lavabo ve armatürü ile harika görünüyor..

Siyah oval mermer lavaboları kocaman elips aynası ve duvar mozaikleri ile harika bir banyo örneği de oldukça ilgi çekici..

Mozaik zemini mermer oval krem lavabosu ve duvarındaki mozaiklerle tasarlanmış  kadın figürü ile çok şık bir banyo modeli oldukça ilgi çekici..

Ahşap görünümlü duvar ve yer zeminine monte edilmiş seramik küvet ve klozetleri ile harika bir banyo modeli daha.. Yeşil mozaiklerle desenlendirilmiş yer zemini ve duvar desenleri ile harika bir banyo ve şık küveti ile birlikte iyi bir fikir olarak görünüyor.. Yine mozaiklerle gül desenli bir banyo duvarı ilgi çekici.. Kuş desenli armatür ve çiçek desenli lavabosu, vazo şeklindeki farklı lavabo örneği de harika görünmüyor mu…

Mozaiklerle desenlendirilmiş bir çok banyo modeli armatür ve banyo lavabo örneklerini galerimizde görebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?