• DOLAR
  3,5208
  % -0,00
 • EURO
  4,0221
  % -0,11
 • ALTIN
  140,4953
  % -0,03
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Banyo Seramik Fayans Ve Lavabo Modelleri

Banyo Seramik Fayans Ve Lavabo Modelleri

Banyo dizayn ve dekorasyonlardan biride banyonuzdaki fayansları ve seramikleridir. Banyolarınızı dekore ederken duvarlardaki renk ve şekil renklerine göre daha çok mobilyalar seçilir ve buna göre işlem uygulanır. Bizlerde sizler için seramik fayanslar ve aynı zamanda yine banyolarınız için seramik fayans olarak tasarlanmış oldukça modern lavabolarınıda bir arada göstermek istedik. Banyo duvar tasarımında farklı ve değişik […]

Banyo dizayn ve dekorasyonlardan biride banyonuzdaki fayansları ve seramikleridir. Banyolarınızı dekore ederken duvarlardaki renk ve şekil renklerine göre daha çok mobilyalar seçilir ve buna göre işlem uygulanır. Bizlerde sizler için seramik fayanslar ve aynı zamanda yine banyolarınız için seramik fayans olarak tasarlanmış oldukça modern lavabolarınıda bir arada göstermek istedik. Banyo duvar tasarımında farklı ve değişik aynı zamanda daha modern daha çağdaş bir duvar dekorasyonu yapmak istiyorsanız eğer sıradanlıktan sıkılıp banyonuzun genişliğine göre istediğiniz alanda resimli sanat görsellikleri ile de banyonuzun duvar tasarımında harika bir dekorasyon yapabilirsiniz. Çok çeşitli renkler ve resim figürleri ile kendi banyolarınızı çok daha mükemmel bir hale sokabilirsiniz..

Resimleri tam boy görmek için lütfen üstüne tıklayın.

Galerimizde de göreceğiniz gibi farklı değişik banyo duvar dizaynları için çok çeşitliklerle sunumları görebilirsiniz. Banyolarınızda seramik fayans çiçek ve kuşlar ile sanki duvarlarınızda bir yağlı boya çalışması olmuş gibi gösterebilirsiniz. Veya sıradışı bir tasarım arıyorsanız resimlerimizde de görürseniz eğer beyaz üzerine yeşil mavi mor renkler ile değişik bir figürler ile çalışmış bir başka seramik fayans modelini görebilirsiniz. Çok daha modern olmasını arzu ediyorsanız eğer kabarık olarak duran ve genel olarak yapısına 3D de diyebileceğimiz yeşil taşlar ilede banyolarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Şayet banyolarınızın ortasında yada istediğiniz herhangi bir bölümde sanatsal resimler koyarakta oldukça modern ve değişik bir görüntü elde edebilirsiniz. Ki günümüzde artık banyo duvar tasarımda seramik fayans olarak sanatlar resimlerde konulmaktadır. Modern banyolar, banyo seramik fayans,banyo seramik fayans modelleri,banyo duvar tasarımı, banyo duvar dizayn, banyo seramik fayans lavabolar, seramik fayans modelleri,seramik fayans renkleri..Lavabolarınızı değiştirmek ve aynı kalitede aynı uyumda yapmak istiyorsanız yine seramik fayanslardan yapılmış çeşitli renklerde ve yuvarlak modelleri ile banyolarınızı dahada şıklaştırabilirsiniz. Mor renk tutkunları için de yine aynı şekilde seramik fayanslarda 3D tasarımları ile kabartılmış modelleride banyo tasarımında kullandığınız zaman oldukça muhteşem duracağından eminim. Banyo lavabo ve duvar dizaynlarda seramik fayans modellerinden çok daha fazlası hakkında ve nasıl durduklarını görmeniz için yeni fikirler elde etmeniz içinde galerimize uğrayarak farklı düşünceler ile sizlerde kendi banyonuzu çok daha güzel bir havaya sokabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?