• DOLAR
  3,5200
  % -0,03
 • EURO
  4,0187
  % -0,20
 • ALTIN
  140,2976
  % -0,15
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 03.07.2017
Banyo Aksesuarları

Banyo Aksesuarları

Banyo aksesuarları ile banyonuzu dahada şık yapabilirsiniz.. Değişik sürgülü duş setleri ile ister duş alabilir veya el duş seti ile banyonusu tamamlayabilirsiniz. Yalnız alacağımız bataryalara kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Artık bataryalar klasil modellerden çıkıp kendilerini renklendirdiler. Arzunuza göre istediğiniz renk ve renklerde batarya alıp kullanabilirsiniz. Yalnız bataryaları değil akan suları bile renkli olarak kullanabilirsiniz. Sarı,pembe,kırmızı,mavi […]

Banyo aksesuarları ile banyonuzu dahada şık yapabilirsiniz.. Değişik sürgülü duş setleri ile ister duş alabilir veya el duş seti ile banyonusu tamamlayabilirsiniz. Yalnız alacağımız bataryalara kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Artık bataryalar klasil modellerden çıkıp kendilerini renklendirdiler. Arzunuza göre istediğiniz renk ve renklerde batarya alıp kullanabilirsiniz. Yalnız bataryaları değil akan suları bile renkli olarak kullanabilirsiniz. Sarı,pembe,kırmızı,mavi ve beyaz gibi renkli ışıklandırma sistemi ile normal sudan çıkıp renkli suda banyonuzuda yapabilirsiniz.. Böylelikle egoztik bir ortam kendinize yaratabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Bu olaylar yalnız batarya ve duş setlerinde değil banyonuza koyacağınız değişik aynalar  (bizim gösterdiğimiz sadece bir kaç örnek)’da değil banyonuzda kullanacağınız değişik apliklerle de banyonuzu dahada aydınlayıp hoş bir ortam yaratabilirsiniz.. Ayrıca göstermiş olduğumuz diğer banyo aksesuarları sıvı sabunluk şişesi banyonuzun duvarına monte edilip el altındaki kalabalığı kaldırabilirsiniz. Bu yalnız sıvı sabunluk harici sabunluk ve diş fırçası aksesuarınıda duvara monte edebilirsiniz. Böylelikle lavabonuzun etrafı gayet serbest olacaktır. Banyo aynalarının çevresine koyacağınız ışıklandırma ile daha net bir görüntü kazanabilirsiniz. Banyo aksesuarları, banyo bataryaları,sürgülü duş setleri, el duş seti,banyo aynaları, tuvalet fırçaları, sıvı sabunluk setleri, diş macunu ve fırçalık aksesuarları,modern banyo aksesuarları..Bunların haricinde diğer banyo aksesuarları sıvı sabunluk, sabunluk, diş macunu kabı,diş fırçalık,tuvalet fırçası gibi değişik örnekler ile banyonuzda kullanabilirsiniz..Aksesuarların banyonuzun rengine uyumlu olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Eğer çok değişik bir model arıyorsanız galerimizde görüş olacağınız kuru kafa modeli de banyonuzda kullanabilirsiniz. Eğer korkmayacaksanız, ya da gelen misafirleriniz ürkmeyecekse 🙂 Kuru kafa yada benzeri değişik şekilllerde modellerde istemezseniz; renkli hoş banyo aksesuar setlerini de kullanabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
banyo aksesuarları

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?