• DOLAR
  3,5237
  % 0,08
 • EURO
  4,0248
  % -0,04
 • ALTIN
  140,7793
  % 0,08
 • BIST
  100.440
  % 0,25
 • TARİH: 02.07.2017
Bahçe Teras Ve Balkonlar İçin Fener Modelleri

Bahçe Teras Ve Balkonlar İçin Fener Modelleri

Sıcak yaz günlerinde evlerde duramadığımız gibi ya kendimi dışarıya atıyoruz yada balkonlara,teraslara şayet mevcut ise bahçelere kendimizi bırakıyoruz. Serin ve biraz daha ılık olan akşamları biraz olsun serinlemek için çıktığımız alanları hem dekoratif olarak hemde aydınlatarak ufacıkta olsa yeni bir aksesuar eklemek istiyorsanız eğer  feneler ile hem hoş bir ortam sağlıyorsunuz hemde akşamızını aydınlatabiliyorsunuz. Örnek […]

Sıcak yaz günlerinde evlerde duramadığımız gibi ya kendimi dışarıya atıyoruz yada balkonlara,teraslara şayet mevcut ise bahçelere kendimizi bırakıyoruz. Serin ve biraz daha ılık olan akşamları biraz olsun serinlemek için çıktığımız alanları hem dekoratif olarak hemde aydınlatarak ufacıkta olsa yeni bir aksesuar eklemek istiyorsanız eğer  feneler ile hem hoş bir ortam sağlıyorsunuz hemde akşamızını aydınlatabiliyorsunuz. Örnek resimlerimizde bahçeler içinde fenerler bulunsada balkonunuzun aralıklarına bile sarkıtmalı olarak yerleştirebileceğin ürünler var.İster ahşap şeklinde isterseniz cam bir küre içersinde dilerseniz farklı lambalar halinde veya masalarınız için de kullanıla bilen feneler ister mumla daha hoş bir hava verebilirsiniz veya fener şeklinde lambalar ilede etrafınızı daha çok aydınlatabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Bir birinden farklı modelleri ile ister sakıtmalı olarak isterseniz masanızada koyabileceğiniz loş bir ışıkla bile ortamı değiştirebilirsiniz. Aydınlatmasının haricinde farklı şekilleri ilede göz zevkinize uygun olarak tasarlanmış ve dizayn edilmiş çeşitli türleri bulunuyor. Ahşap yapımdan olan ister bahçenizde ister terasınızda farklılık katabilirsiniz. Çok daha sıradışı durmasını istediğiniz bir model arıyor ama nasıl birşey olduğunu hala kestiremiyorsanız ise galerimizdede göreceğiniz gibi ağırlık olarak bahçe ve teraslara uygun olan şişelerle içindeki minik ampuller sayesinde hem aydınlatıp aynı zamanda hoş bir dekor olarakda kullanabilirsiniz. Balkon dekorasyonu,bahçe dekorasyonu,teras dekorasyonu,teraslar için aydınlatıcılar,feneler,feneler modeller,modern fenerler, sarkıtlı fener modelleri,aydınlatıcılar..Veya sıradan bilindik ampullerden sıkıldıysanız ampullerin belkide en büyüğü olan fakat balkon ve teraslar için tasarlanmış dilerseniz ve mevcut ise bahçelerinize asarakta hoş bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Camdan yada aynalı kaplaması ile kare modelinde ki feneler ilede ister mum isterseniz modeline göre küçük ampul araçları ile farklı bir ortam yapabilirsiniz. Çeşitleri türleri modelleri sadeliği yada daha modernliği aslında hepsi hala günümüzde mevcutlar. Nasıl bir model aradığınızı bilmiyor yada biliyors iseniz dahi galerimizden de örneklere bakarak çok daha yaratıcı fikirler elde ederek sizlerde hem dekor hemde farklı aydınlatıcılar ile bulunduğun yerin havasını değiştrebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?