• DOLAR
  3,4375
  % 0,12
 • EURO
  4,1155
  % 0,15
 • ALTIN
  147,2522
  % 0,03
 • BIST
  109.130
  % -0,30
 • TARİH: 12.09.2017
Amerikan Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Amerikan Mutfak Dekorasyon Örnekleri

Her ne kadar İtalyan mutfak tasarım ve dekorasyon mobilyaları beğenilsede Amerikan mutfaklarıda bir o kadar sevilen kategoriler arasında. Amerikan mutfak stili için aslında büyük ve geniş mutfaklar için ideal olanı ama U şeklinde olan kavisli mutfak setleri ilede standart bir mutfağada uygulayabilirsiniz. Fakat her standart mutfak boyları içinde olmuyor bu yüzden şayet yaptırmak isterseniz boylarına […]

Her ne kadar İtalyan mutfak tasarım ve dekorasyon mobilyaları beğenilsede Amerikan mutfaklarıda bir o kadar sevilen kategoriler arasında. Amerikan mutfak stili için aslında büyük ve geniş mutfaklar için ideal olanı ama U şeklinde olan kavisli mutfak setleri ilede standart bir mutfağada uygulayabilirsiniz. Fakat her standart mutfak boyları içinde olmuyor bu yüzden şayet yaptırmak isterseniz boylarına göre bir tercih yapmalısınız. Mutfaklarınızı tamamen değiştirip Amerikan stilinde bir dekorasyon yapmak isterseniz eğer örneklerimiz dışında da bir çok farklı dekorlar bulabilirsiniz. Biz sadece sizler için iyi olan ve şık duran dekorları seçtik. Tarcih ve uygulama size ait (= Modern bir Amerikan stili mutfak için günümüz yerlerinde de bulabilirsiniz ama her ne kadar görüntüüs ve mobilyaları istediğiniz tipte olsalarda mutfakların kalitesini düşürmemeniz gerekir. Ve alacağınız ya da seçeciğiniz dekorasyon mobilyalarında dolapların ve gizli gözlerin fazla olmasına dikkat etmelisiniz. Her ne kadar çok göz varsa sizin için o kadar pratik ve daha düzenli durmasını sağlayacaktır.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Mutfaklarınızı baştan dekore etmek için renkler çok önemli ne kadar açık renkli olursa mutfağınıza girdiğiniz içiniz o kadar ferah olur. Ve ne kadar aydınlık geniş olursa sizin o kadar iyi olacaktır. Mutfak renklerinden ve malzemelerinden renkler konusunda örnekler vereceksek olursak; açık meşe beyaz renklerin birleşimi ile tasarlanmış modern bir mutfak dekorasyonu yapabilir veya kırmızıyı sevenler için ve oldukça canlı enerjili bir renk olmasından ötürü kırmızı yada kırmızı beyaz renklerle dekorasyon yapabilirsiniz. İster parlak lake yada laminat kaplama dolapları ilede temizliklerinizde dahi daha kolay olacaktır. Mutfaklar, modern mutfaklar, amerikan mutfak dekorasyonu, mutfak dekorasyon örnekleri, mutfak tasarımları, mutfak dolap renkleri, mutfak duvarları, amerikan mutfaklar.. Ki her ürün gibi mutfak konusunda daha titiz davranmamız gerektiğini herkes bilir bu yüzden alacağınız mobilyalarda her ne olursa olsun leke tutmayan ve silindiğinde kolaylıkla çıkan malzemeler tercih etmelisiniz. Ahşap Amerikan stili mutfaklarda ise ışık oyunları ile adeta bir görsel show da diyebileceğimiz muhteşem görünümlü bir mutfak tasarımı yapabilirsiniz. isterseniz beyaz renkler dilerseniz mavi ve tonlarında ya da lacivert renklerin arasında eklediğiniz saf beyaz ile huzuru yaayabilir belki de mutfaklarınızdan hiç çıkmak istemezsiniz. Amerikan mutfak dekorasyonları hakkında örneklere bakarak sizler de mutfaklarınızda harikalar yaratabilir hem sizin için hem de size konuk olan misafirlerin beğenisini kazanabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?