• DOLAR
  3,5408
  % 0,05
 • EURO
  4,2052
  % 0,00
 • ALTIN
  144,4614
  % 0,04
 • BIST
  106.147
  % -1,29
 • TARİH: 03.08.2017
2013 İstikbal Koltuk Takımları

2013 İstikbal Koltuk Takımları

2013 İstikbal koltuk takımları her zaman ki gibi modern ve kullanışlı mobilyaları ile farklılığını göstermektedir. Mutlaka sevdiklerinizde veya gittiğiniz misafirlikte ki mobilyaları görmüşsünüzdür seçim olarak neyi tercih ettiklerini ki elbette bu birazda zevk meseledir lakin her marka nasıl kaliteli ise İstikbal mobilyaları da bir o kadar konforlu ve rahat bir görünüme sahiptir. Modern koltuk takımlarında […]

2013 İstikbal koltuk takımları her zaman ki gibi modern ve kullanışlı mobilyaları ile farklılığını göstermektedir. Mutlaka sevdiklerinizde veya gittiğiniz misafirlikte ki mobilyaları görmüşsünüzdür seçim olarak neyi tercih ettiklerini ki elbette bu birazda zevk meseledir lakin her marka nasıl kaliteli ise İstikbal mobilyaları da bir o kadar konforlu ve rahat bir görünüme sahiptir. Modern koltuk takımlarında eğer İstikbal olarak tercihiniz var ise yeni takımlarından bir kaç örnek ile sizlere anlatmaya çalışacağım. Renk konusunda beyaz ve krem renklere sahip olsa da elbette ki fazlasını kataloglarından veya mağazalarından da bulabilir sizlerde evlerinizi hoş takımlar ile dekore edebilirsiniz. 2013 İstikbal koltuk takımlarının fazlasını görmek için galerimizi ziyeret edebilir farklı fikirler elde edebilirsiniz..

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

İstikbal mobilyalarında açık krem renk ve yanları siyah deri ile kaplanmış olan sade ama şık bir koltuk takımı ile dekorasyon yapabilirsiniz. Eğer bembeyaz bir takım arıyorsanız veya aranızda beyaza düşkünleriniz var ise tamamen beyaz renklere sahip olan ve üzerindeki desenli yastıklar ile de istikbal koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Bir başka örneklerimizde ise yine beyaz renkli ayak kısımları ile kahve tonlarında ahşap bir görünüm veren sehpasından tv ünitesine kadar tam takım bir ev dekorasyonuyla da evlerinizin havasını değiştirbilirsiniz. 2013 modern koltuk takımlarından biri ise kremlerinin açık ve koyu hali ile tasarlanmış bir başka koltuk takımı ile de farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Modern koltuklar, 2013 koltuk modelleri,salon koltuk takımları,koltuk modelleri.. Sizde kalacak olan bir misafiriniz var ise nerede yatacak diye düşünülmeyen bir başka model ise yine istikbal mobilyasından krem ve beyaz renklere sahip açılarak yatak olma özelliğine hakim olan bir kanepe modellerini de tercih edebilirsiniz. 2013 İstikbal mobilyasında modern ve biraz da lüks bir görünüm olmasını arzu ediyorsanız eğer modern beyaz renkleri ve şık görünümü çiçek desenli yastıklarıyla, dekoratif halı modelleri ve sehpası ile de bir başka yeni tercihinizde olabilir. Klasik bir takım arıyorsanız eğer krem ve koyu kahve tonlarında yan kısımları deri olarak tasarlanmış ama aynı zamanda modern bir görünümü olan koltuk takımları ilede oda dekorasyonunu yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?